Tribridní systémy

Orbitrap Astral
Převratný Orbitrap Astral snoubí osvědčenou platformu orbitálních pastí s novou technologií, která poskytuje až dvakrát hlubší pokrytí proteomu a až čtyřikrát vyšší prostupnost ve srovnání se současnými hmotnostními spektrometry.

Detail

Orbitrap Ascend Tribrid
Nejvybavenější vysoko-rozlišující hmotnostní spektrometr, který nabízí využití tří hmotnostně spektrometrických technik – kvadrupól, dvoukomorovou lineární iontovou past a orbitální iontovou past spolu se dvěma pomocnými pastmi typu Ion Routing Multipole.

Detail

Orbitrap Eclipse Tribrid
První vysoko-rozlišující hmotnostní spektrometr, který nabízí využití tří hmotnostně spektrometrických technik – kvadrupól, dvoukomorovou lineární iontovou past a orbitální iontovou past v kombinaci s utilitou Real-Time Search.

Detail

Orbitrap Fusion Lumos
První vysoko-rozlišující hmotnostní spektrometr, který nabízí využití tří hmotnostně spektrometrických technik – kvadrupól, dvoukomorovou lineární iontovou past a orbitální iontovou past.

Detail

Orbitrap IQ-X
Dechberoucí tribridní vysokorozlišující hmotnostní spektrometr s řadou utilit pro komplexní charakterizaci malých molekul.

Detail