Dostupný, odborně vyškolený, rychlý, to je SERVIS společnosti Pragolab s.r.o. Počínaje odbornou instalací i uvedením zařízení do provozu, přes pravidelné prohlídky a validace, prodej dalšího příslušenství i spotřebního materiálu, až po případnou opravu. To vše získáváte po celou dobu životnosti zařízení od servisu firmy Pragolab s.r.o.

Pro individuální nastavení servisních podmínek Vám nabízíme uzavření SERVISNÍ SMLOUVY na jedno, či všechna zařízení zakoupené u společnosti Pragolab.

Potřebujete-li nahlásit závadu, požádat o instalaci, zaškolení nebo třeba jen poradit s Vaším zařízením, vyplňte, prosím, formulář SERVISNÍ ŽÁDÁNKA. Jedině tak se Vaše zpráva dostane rychle a spolehlivě k Vašemu servisnímu technikovi.

Servisní žádanka

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů poskytuji své osobní údaje (jméno, příjmení, název společnosti, adresu, telefonní číslo a e-mailový kontakt) dobrovolně a uděluji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Na základě poskytnutých osobních údajů prostřednictvím servisní žádanky přes webovou stránku www.pragolab.cz/servis bude společnost Pragolab s.r.o. zpětně kontaktovat příslušnou osobu ohledně vykonání servisního zásahu na laboratorním zařízení. Souhlas se zpracováním osobních údajů a poskytnutí těchto osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou. Souhlas je možné kdykoliv odvolat na základě písemné žádosti.

SERVIS ONLINE
Kromě návštěvy Vám nabízíme novou službu vzdáleného přístupu a pomoci 'online' přes program TeamViewer. Stažení instalačního souboru TeamViewer pro Windows nebo TeamViewer pro Mac .

Všeobecné servisní podmínky naleznete zde.