TDLAS Analyzátory plynů a tlaku Gasporox

GPX1500 VIAL PHARMA
Pro stanovení zbytkového kyslíku v lékovkách a vialkách.

Detail

GPX1500 FILM PHARMA
Pro stanovení zbytkového kyslíku ve farmaceutických IV vacích a sáčcích.

Detail

GPX1500 FILM FOOD
Pro měření kyslíku v průhledných potravinových obalech s flexibilními fóliemi, jako jsou sáčky, tácky apod.

Detail

GASSPECT  CO2 BAR SENZOR
Pro kontrolu kvality sycených nápojů.

Detail

GASSPECT  H2O BAR SENZOR
Pro ověření dávkování kapalného dusíku v nápojových lahvích.

Detail

TDLAS analyzátory GASPOROX

GASPOROX je moderní švédská společnost, která byla založena v roce 2005. Zaměřuje se na produkci jednoduchých, rychlých a nedestruktivních analyzátorů kyslíku, dusíku, oxidu uhličitého, vody a tlaku.

Analyzátory pracují na principu laserové absorpční spektroskopie (Tonable Diode Laser Absorption Spectroscopy) a jsou schopné pracovat jak v laboratorním – diskontinuálním, tak i provozním – kontinuálním provozu. TDLAS analyzátor nalezne v dnešní době optimální využití všude tam, kde je nutné neinvazivně kontrolovat a monitorovat složení atmosféry v uzavřených výrobcích, což je činí nedocenitelné oproti stávajícím analytickým metodám, kdy se stanovení obsahu kyslíku a dalších plynů neobejde bez nezvratitelné destrukce, a tedy i znehodnocení samotného výrobku.

Analyzátory TDLAS jsou rychlé, přesné a odolné vůči plynům v pozadí. K dispozici jsou tři základní řady analyzátorů zaměřené na farmaceutický, potravinářský a nápojový průmysl. 

Zajímá Vás více? Přečtěte si náš článek » Laditelné laserová absorpční spektroskopie (TDLAS) ve službě nedestruktivní analýzy atmosféry ve farmaceutických, potravinářských a nápojových výrobcích