Mikrodestičková automatizace

Microplate mover Orbitor RS
Inovativní dvousměrné teleskopické rameno pro osvědčenou, spolehlivou a naprosto flexibilní manipulaci s mikrodestičkami.

Detail

Robotické rameno Spinnaker Microplate Robot
Robotické rameno Spinnaker Microplate Robot umožňuje snadnou automatizaci vašich metod. Tento čtyřosý robot je vhodný pro širokou škálu oblastí výzkumu, včetně syntetické biologie, vývoje léčiv a biotechnologie a byl konstruován speciálně pro life science výzkum.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 2
Automatické inkubátory Cytomat série 2 jsou nejkompaktnější systémy s kapacitou 42 standardních SBS mikrodestiček. Bezkonkurenční jednotnost a stabilita teploty zajišťují plnou reprodukovatelnost pracovních postupů.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 5
Automatické inkubátory Cytomat série 5 jsou kompaktní systémy střední velikosti s kapacitou 105 standardních mikrodestiček. Integrovaná čtečka čárových kódů minimalizuje pohyb destiček a poskytuje vynikající přehled o umístění destiček a vzorků.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 10
Automatický inkubátor Cytomat série 10 je díky širokému rozsahu teplot a vysoké skladovací kapacitě, ideálním řešením pro vysokokapacitní inkubaci až 210 standardních mikrodestiček. Nejnovější technologie udržování vlhkosti a teploty, spolu se systémem prevence kontaminace zaručují ideální podmínky pro inkubaci vašich destiček.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 24
Automatický inkubátor Cytomat série 24 je ideálním řešením pro skladování a inkubaci s maximální kapacitou. Cytomat 24 je volně stojící automatický inkubátor s kapacitou až 504 standardních mikrodestiček. Integrovaná čtečka čárových kódů minimalizuje pohyb destiček a poskytuje vynikající přehled o umístění destiček a vzorků.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 48
Automatický inkubátor Cytomat série 48 je určen skladování a inkubaci mikrodestiček s nejvyšší kapacitou. Model Cytomat 48 se skládá ze dvou jednotek Cytomat 24m kapacita inkubátoru je 1008 standardních mikrodestiček.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 600x
Automatický inkubátor Cytomat série 600x jsou automatické inkubátory, které poskytují mimořádnou uniformitu a stabilitu teploty, vlhkosti a obsahu CO2. Design inkubátorů, bezkonkurenční jednotnost a stabilita teploty zajišťují plnou reprodukovatelnost pracovních postupů.

Detail

Automatický inkubátor Cytomat 2 C4xx-LIN ToS
Cytomat 2 C4xx-LIN ToS je automatický inkubátor mikrotitračních destiček s funkcí orbitálního třepání, byl navržen pro aplikace jako je pěstování buněčných a mikrobiálních kultur, genomiku nebo technologii Luminex.

Detail

Cytomat Hotel Ambient Storage
Cytomat Hotel Ambient Storage jsou zařízení určená pro skladování mikrodestiček, jsou dostupné v široké škále modelů s kapacitou 42 až 1008 standardních SBS mikrodestiček. Flexibilita provedení umožňuje výběr zařízení, které snadno zapadne do Vašeho systému.

Detail

Cytomat 2 Hotel ToS Ambient Storage
Zařízení pro uskladnění mikrodestiček v normálním prostředí s funkcí orbitálního třepání. Byl navržen pro aplikace jako je pěstování buněčných a mikrobiálních kultur, genomiku nebo technologii Luminex.

Detail