Microplate mover Orbitor RS

O produktu

Orbitor RS microplate mover (Thermo Scientific) je novou generací v technologii manipulace s mikrotitračními destičkami. Inovativní dvousměrné teleskopické rameno umožňuje výjimečný dosah a přesnost, zatímco rozsah 360° maximalizuje produktivitu.

Systém detekce kolize zajišťuje bezpečnost přístroje. Zařízení disponuje funkcí tzv. „gravity neutral“ která zabraňuje uchopovacímu zařízení v upuštění destičky v případě výpadku napájení. Přístroj dokáže manipulovat se všemi typy SBS mikrotitračních destiček, včetně destiček s hlubokými jamkami.

Rameno je dodáváno se stojany na destičky a to buď s přímým (8 destiček/stojan), nebo sekvenčním (40 destiček/stojan) přístupem. Robot může obsluhovat až 9 stojanů, maximální kapacita 72 destiček pro stojany s přímým přístupem a 360 destiček pro stojany se sekvenčním přístupem.

Orbitor RS Microplate mover může propojovat až 5 různých jiných přístrojů, celý systém je pak ovládám pomocí software Momentum. Je možné integrovat celou řadu přístrojů různých značek, např. dávkovače, průtokové cytometry, automatické pipetovače, thermocyklery, třepačky, CO2 inkubátory a jiné.