nedostupné

AcoustoSizer II
Nový AcoustoSizer II poskytuje důkladnou a úplnou charakterizaci koncentrovaných disperzí koloidů. Umožňuje přímé měření velikosti částic, zeta potenciálu, pH, vodivosti a teploty.

Detail

ICP-MS - iCAP Q
iCAP Q ICP-MS je dramaticky odlišný a zcela nový ICP-MS spektrometr od Thermo Scientific. iCAPTM Q je zcela převratný vývojový stupeň v ICP-MS. Je jednoduchý při měření, jednoduchý pro údržbu a přesto nabízí nekompromisní analytickou výkonnost v rutinních stejně jako ve vědecko-výzkumných laboratořích.

Detail

Multikanálovy tester baterií
Testovací stanice s až 16 kanály pro všechny běžné typy baterií, akumulátorů a superkapacitorů

Detail

HAAKE Viscotester 550
Rotační viskozimetr HAAKE Viscotester 550 je navržen pro rychlé a přesné měření viskozity a tokových vlastností kapalných a polotuhých látek. Je využíván zejména pro kontrolu kvality.

Detail

Stanice pro testování palivových článků
Kompletní testovací stanice, včetně plynového regulačního systému.

Detail

TMA
Termomechanické analýza slouží ke zjištění lineární nebo objemové změny v rozměrech vzorku jako funkce času, teploty a namáhání v ochranné atmosféře.

Detail

Tepelná vodivost
Společnost Linseis nabízí různorodé přístroje k měření tepelné vodivosti. Tepelná vodivost dané látky je charakterizována součinitelem tepelné vodivosti. Součinitel tepelné vodivosti bývá často chybně označován přímo jako tepelná vodivost, součinitel je však měrná tepelná vodivost.

Detail

GraviSorp 120
Nový automatický gravimetrický analyzátor založen na metodě sorpce vodních par vodních je efektivním řešením pro stanovení isoterm vodních par pro výzkum a kontrolu kvality. Kompletní automatické měření procesů spolu s precizními vahami, širokým rozsahem podmínek a uživatelsky přívětivým softwarem z něj činí ideální přístroj pro vysoký výkon s minimální údržbou a náklady.

Detail