HPLC a UHPLC Vanqiush – posuňte se za hranice dnešní doby


Separujte i ty nejsložitější vzorky díky rozsáhlému portfoliu inovativních, spolehlivých a snadno použitelných systémů Thermo Scientific HPLC a UHPLC. Tyto systémy a s nimi spojený software a související produkty vám pomohou získat data, ve která budete mít opravdu důvěru, a soulad analýz s regulačními požadavky. Nabízejí všestrannost, široký výběr detektorů, bezproblémovou integraci softwaru, snadný přenos metod z jiných systémů a celkově nižší provozní náklady.

HPLC a UHPLC přístroje jsou komplexní systémy složené z mnoha komponent. Zajímá vás, jak vypadají systémy Vanquish HPLC/UHPLC zevnitř? Nyní máte jedinečnou možnost je prozkoumat díky 3D prohlídkám a virtuálním ukázkám. Do každé prohlídky jsou vložena videa a další podrobné popisy klíčových funkcí a možností.

Vyberte si interaktivní 3D prohlídku podle typu přístroje ↓


Systém Vanquish Core HPLC

Objevte funkce systému Thermo Scientific Vanquish Core HPLC , které vám umožní dosáhnout spolehlivých konvenčních nebo rutinních HPLC analýz s inteligentními nástroji např. pro zjednodušení přenosu metod.

Syst%C3%A9m%20Vanquish%20Core%20HPLC.png

                                    VP%20Vanquish%20Core.png


Systém Vanquish Flex UHPLC

Seznamte se s možnostmi systému Vanquish Flex UHPLC , které poskytují flexibilitu pro provozování HPLC i UHPLC na jediném systému a nabízejí flexibilní vývoj metod pro více aplikací.
 

                                   VP%20Vanquish%20Flex.png


Systém Vanquish Horizon UHPLC

Prohlédněte si technologie, díky nimž je systém Thermo Scientific Vanquish Horizon UHPLC nejlepší volbou pro vědce, kteří potřebují bezkonkurenční účinnost a prostupnost pro nejsložitější vzorky.

Syst%C3%A9m%20Vanquish%20Horizon%20UHPLC

                                   VP%20Vanquish%20Horizon.png


Systém Vanquish Neo UHPLC

Poznejte, jak inovativní systém Thermo Scientific Vanquish Neo UHPLC zajišťuje reprodukovatelnou separaci složitých směsí pro vysoce citlivé LC-MS pracovní postupy v režimu nízkoprůtokové LC.

Syst%C3%A9m%20Vanquish%20Neo%20UHPLC.png

                            
                                       VP%20Vanquish%20Neo.png


Naše portfolio inovativních a spolehlivých přístrojů pro kapalinovou chromatografii (LC) zahrnuje analytické HPLC a UHPLC systémy, které si poradí s jakoukoli separační výzvou od jednoduchých až po složité vzorky. Aplikačně specifické HPLC a UHPLC systémy jsou zde pro aplikace, jako je 2D-LC a duální LC , a nízkoprůtokové (nano-, capillary- a micro-flow) UHPLC systémy pro vysoce citlivou proteomiku, metabolomiku a analýzu intaktních proteinů.

Thermo Scientific LC systémy se dodávají v různých konfiguracích, můžete si vybrat přesně takový, který bude vyhovovat Vašim potřebám.

Kromě LC přístrojů Thermo Scientific nabízíme celou řadu možností detekce od spolehlivé detekce na bázi UV-Vis až po selektivní a citlivou hmotnostní spektrometrii. V naší nabídce najdete velký výběr HPLC a UHPLC kolon s různými fázemi, velikostmi částic a rozměry, které usnadní vaše aplikace. Samozřejmostí jsou také vialky, HPLC a UHPLC spojovací materiál, well-plate a další spotřební materiál pro nejlepší účinnost systémů a kvalitnější chromatografické výsledky.  

Další informace najdete zde.

Rodina HPLC Vanquish | Pragolab
Analytické purifikační LC systémy Vanquish | Pragolab

Pro více informací či nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat na eliasova@pragolab.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Váš tým Pragolab s.r.o.