Analytické purifikační LC systémy Vanquish

Analytické purifikační LC systémy Thermo Scientific Vanquish – absolutní špička v oblasti purifikace a sběru frakcí v oblasti HPLC/UHPLC!

Tentokrát přichází výrobce špičkových vědeckých i rutinních přístrojů Thermo Fisher Scientific s celým systémem pro purifikaci a sběr frakcí. Základem je zcela nový Vanquish Fraction Collector (VFC), integrovaný do systémů Core, Flex a Horizon rodiny Vanquish, tedy i do softwaru Chromeleon! Díky svým parametrům, nejlepším v této oblasti na trhu, a ve spojení s analytickými systémy Vanquish se špičkovými separačními vlastnostmi, přináší do této oblasti zcela unikátní možnosti.

Thermo%20Scientific%20Vanquish%20analyti

Nový sběrač frakcí vyniká především vysokou výtěžností a nízkou křížovou kontaminací. S minimálním zadržovacím objemem, navíc automaticky určeným bez dalších reagencií, širokým rozpětím odchytávaných objemů (včetně velmi malých) a promýváním a chlazením vzorků umožňuje různorodé a všestranné režimy frakcionace. Spojení s kapalinovými chromatografy Vanquish přináší kromě vynikající separace látek také možnost široké škály průtoků. Je tedy vhodný jak pro frakcionaci přírodních látek a syntetických produktů (při vysokých průtocích), tak pro např. čištění proteinů a syntézu oligonukleotidů (při nízkých průtocích).

Nový purifikační systém – nový frakční sběrač ve spojení s kapalinovými chromatografy řady Vanquish – přináší nejenom větší přesnost, účinnost a flexibilitu, ale také zachování integrity vzorku a vynikající uživatelské vlastnosti.

Pro další podrobnosti nás prosím kontaktujte na eliasova@pragolab.cz.

Specifikace produktu

Specifikace%20produktu.JPG