Vanquish Neo nanoHPLC

O produktu

Vanquish Neo, jedinečný zástupce nízko-průtokových kapalinových chromatografů - nová platforma moderních nanoHPLC! Tlak 1500 bar průtoky od 1 nl/min po 100 ul/min bez jakýchkoliv přestaveb, grafické rozhraní pro snadnou diagnostiku a monitoring základních parametrů.

Písty pumpy řazené v sérii s individuálním nezávislým pohonem a aktivním řízením průtoků s technologií ProFlow XR umožňují operovat systém v celém rozsahu nízkých průtoků až po běžné analytické využití. Autosampler od předchozích generací doznal řadu významných vylepšení – oplachové kapaliny je možné volit až ze čtyř variant, princip nástřiku využívá split-loop design (někdy označováno jako flow-through needle) s natlakováním smyčky na úroveň systémového tlaku na koloně (Smart Inject) pro eliminaci tlakových propadů a výjimečnou stabilizaci retenčních časů. Implementace technologie Bottom Sensing Detection vyvinutá pro PAL systémy významně napomůže pro nástřik vzorku z velmi malého objemu (od 3 ul).

Systém jde vstříc jak požadavkům proteomiků pracujících s velmi nízkými průtoky v řádu desítek nl/min, tak i pokrokovým vývojářům-analytikům, kteří nachází značné výhody ve snižování průtoků (a zvyšování citlivosti) zvláště v LC-MS aplikacích.

Dechberoucí pomocník pro všechny pokrokové chromatografisty – více podrobností naleznete na tomto odkazu.

Vanquish Product tour

Prohlédněte si systém Thermo Scientific HPLC Vanquish v následující animaci a zjistěte více o jeho jednotlivých částech a benefitech. 

Vstupte%20do%20Vanquish%20Product%20tour