Rodina HPLC Vanquish

Řada HPLC Vanquish výrobce Thermo Fisher Scientific má v současné chvíli již 4 členy, kteří pokrývají všechny potřeby analytických laboratoří. Špičkové přístroje od rutinního modelu Core s tlakovou odolností do 700 barů přes model Flex do 1000 barů až po unikátní model Horizon do 1500 barů byly rozšířeny o nanoHPLC model Neo. Všechny modely vynikají zejména svou jednoduchou obsluhou a excelentními separačními možnostmi spolu s vynikající citlivostí. 

HPLC%20Vanquish%20I..png
Obr. 1. HPLC Vanquish

Špičkové inovace jako SmartInject, různé módy vyhřívání kolon, vipery, integrace unikátních detektorů (Corona, DAD s LightPipe celou) včetně hmotnostních detektorů prostupují všemi modely řady Vanquish. Vhodnou konfigurací lze modely Flex a Horizon rozšířit na systém Vanquish Duo, který umožňuje využití analytických schopností HPLC řady Vanquish nebývalým způsobem – duální analýza, tandemová analýza, inverzní gradient, analýzy na dvou LC-MS - to vše je skutečnost, a hlavně – vše na jednom, Vašem, přístroji!

HPLC%20Vanquish%20II..png
Obr. 2. Rodina HPLC Vanquish


Ovládání celé řady HPLC Vanquish včetně případné koncovky hmotnostních detekcí je zajištěno softwarem Chromeleon. Ten zjednodušuje pracovní postup, umožňuje vynikající pohled na Vaše data, samozřejmostí je snadné použitíkomplexní ovládání přístroje, automatizovaná analýza dat a flexibilní reportování.

HPLC%20Vanquish%20III..png

Obr. 3. Srovnání modelů Core, Flex a Horizon řady HPLC Vanquish


HPLC%20Vanquish%20IV..png
Obr. 4. Vanquish Duo Workflows

Není nic jednoduššího, než se připojit k uživatelům řady HPLC Vanquish!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na eliasova@pragolab.cz.