Elektrochemie a testování baterií

Jednokanálové potenciostaty/galvanostaty/EIS
Od potenciostatu 'do dlaně' po výkonný vědecký 'desk-top'. Všechny modely SP, VSP, VMP, využívají výkonný software EC-Lab a ECLab-Xpress, EIS Single Sine, Multi Sine, FFT, simulace a fitování.

Detail

Multikanálové potenciostaty/galvanostaty/EIS
Potenciostaty přesně podle Vašich potřeb, které lze postupně vybavovat a doplňovat nezávislými potenciostaty, externími i interními boostery.

Detail

Multikanálový tester – cykler baterií
Modulární, mnohakanálový systém pro testování baterií BCS-805/810/815

Detail

PRECIZNÍ MULTIKANÁLOVÝ BATERIOVÝ TESTER/POTENCIOSTAT/EIS
Přesnost – stabilita – modulárnost pro každodenní měření, dvě konfigurace, MPG-2 s 16 nezávislými kanály každý do 100 mA a MPG-205, který nabízí 8 nezávislých kanálů s proudem do 5 A/kanál. Oba systémy jsou volitelně k dispozici s nebo bez EIS v rozsahu 10 µHz do 100 kHz.

Detail

Vysokoproudové potenciostaty/Galvanostaty/EIS
Vysokoproudové potenciostaty a zatěžovací boxy, volitelně s EIS pro testování sekundárních zdrojů proudu vč. palivových článků, solárních a fotovoltaických panelů a systémů, externí proudové boostery.

Detail

BP-300 Bipotenciostat/galvanostat/EIS
Biologic SAS přináší nový vícekanálový bipotenciostat BP-300 s EIS až 7 MHz volitelně v obou kanálech a maximálním proudem až 2 A.

Detail

Skenovací elektrochemický systém
Scanning probe electrochemistry s vysokým rozlišením a vysokou modularitou. M370 – základní, ekonomický model špičkového Elektrochemického skenovacího systému, model M470 – nejlepší a nejflexibilnější skenovací elektrochemický systém s nejlepším plošným rozlišením, s až devíti volitelnými moduly, včetně ac-, ic-, LEIS a skenovací Kelvinovy proby.

Detail

Impedanční analyzátor
Impedanční analyzátor MTZ-35 pro výzkum, charakterizaci a testování materiálů

Detail

Příslušenství a spotřební materiál
Vedle široké nabídky elektrochemických přístrojů nabízí Biologic SAS kompletní rozsah drobného i instrumentálního příslušenství pro všechny aplikační obory. V nabídce jsou testovací nádobky a dilatometry od firmy EL-CELL.

Detail