Plynový chromatograf GC TRACE 1600

O produktu

Thermo Fisher Scientific přichází opět s novinkami v oblasti plynové chromatografie, které propracovanou automatizací a jednoduchou obsluhou pomohou všem rutinérům v každodenní časové i pracovní tísni a potěší vývojáře svojí variabilitou – zástupci obou táborů mají další příležitost ráno vstávat s úsměvem na tváři!


Inovace jsou tentokrát zaměřeny především na obsluhu chromatografu. Uživatelé ocení zejména zdokonalené ovládání chromatografu pomocí panelu či dotykové obrazovky (TRACE 1610 s displejem a TRACE 1600 s tlačítky/LED), vnitřní osvětlení chromatografické pece či uchycení kolony bez použití jakéhokoliv nástroje. Vylepšené jsou také vlastní chromatografické parametry včetně citlivosti detektorů. To vše za zachování původního, chromatografisty oblíbeného modulárního systému injektorů a detektorů, který umožňuje provádět uživatelsky jejich záměnu bez nutnosti servisního zásahu. 

Samozřejmostí je ovládání přístroje pomocí vynikajícího dataakvizičního softwaru Chromeleon a dostupnost dalších vylepšení chromatografu jako je výběr z řady vynikajících autosamplerů (AI/AS 1610, TriPlus RSH Smart, TriPlus 500 HS), možnost připojení externí nezávislé pece a použití řady vynikajících hmotnostních detektorů.