GC plynová chromatografie

Plynový chromatograf GC TRACE 1600
Nová řada „user friendly“ kompaktního plynového chromatografu GC Trace 1600 s unikátní jednoduchou obsluhou a platformou vyjímatelných nástřikových a detektorových modulů s bezkonkurenčními parametry.

Detail

TRIPLUS RSH SMART
TriPlus RSH Smart s automatickou výměnou stříkaček umožňuje provádět nástřik kapaliny, headspace a SPME v jedné sekvenci s nevídanými možnostmi úpravy vzorků včetně odstřeďování.

Detail

TRIPLUS 500 HS AUTOSAMPLER
Autosampler TriPlus 500 pro headspace přípravu vzorku a nástřik na plynový chromatograf pomocí vyhřívané smyčky a buď přímého napojení nebo transfer line skvěle doplňuje dávkovač GC TriPlus RSH postavený na platformě PAL systémů (Prepare And Load).

Detail

Procesní MS pro analýzu plynů
Hmotnostní spektrometry pro analýzu plynných směsí; připojeno může být až 16 analyzovaných plynů spolu se šesti kalibračními směsmi, jejichž vstup do iontového zdroje spektrometru je multiplexován. Ohromnou devízou těchto zařízení je jak rychlost analýzy v řádu vteřin, dynamický lineární rozsah 10 ppb až 100 %, tak hlavně přesnost stanovení, která (vyjádřeno standardní směrodatnou odchylkou) dosahuje řádu tisícin molárních procent daných analytů ve směsi.

Detail

GAS Analyzers
Řešení v oblasti petrochemie a energetiky - chromatografy na klíč pro analýzu plynných směsí

Detail

SIFT-MS
SIFT-MS: Selected ion flow tube mass spektrometry - instrument s extrémně nízkým detekčním limitem pro analýzu plynných směsí bez nutnosti separace

Detail

Plynová chromatografie princip

Jaký je princip plynové chromatografie? Plynová chromatografie (také Gas chromatography) je typ separační metody, kdy se od sebe oddělují složky obsažené ve vzorku a které mohou být převedeny do plynné fáze, aniž by došlo k jejich rozkladu.

Využití metody plynové chromatografie řadu nabízí výhod, počínaje vysokou rozlišovací schopností, citlivostí, rychlostí a také schopností provedení analýzy z pouze malého množství vzorku, nalezne proto využití v řadě průmyslových odvětví jako je například potravinářský průmysl, kde je často využíván pro analýzu tuků a mastných kyselin, farmaceutickém průmysl, chemickém průmyslu k analýze organických sloučenin, petrochemickém průmyslu a mnoho dalších.

TriPlus RSH Smart


TriPlus RSH Smart je robotický autosampler pro GC a GC-MS aplikace, který umožňuje automatizaci celého procesu od přípravy vzorků až po injekci. Tento autosampler zvyšuje přesnost a reprodukovatelnost a umožňuje nevídanou flexibilitu a produktivitu v GC a GC-MS vzorkování.

Autosampler přináší technologické inovace, které dále rozšiřují automatizaci, výkon a všestrannost pro GC a GC-MS aplikace. Autosampler může dále obsahovat například inkubátor, vortex, centrifugu, box na ohřev/chlazení vzorků, promývací stanici, dilutor, čtečku barkódů, automatické čištění vzorků a mnoho dalšího. Zařízení může být jak připojený k plynovému chromatografu TRACE 1610/1610, tak volně stojící pro automatickou přípravu vzorků.
Triplus%20RSH.png
Plynový chromatograf TRIPLUS RSH SMART

Autosampler TriPlus 500 HS nabízí nejmodernější statický headspace systém pro úsporu času a peněz v každodenních pracovních postupech pro analýzu těkavých látek. Inovativní pneumatický design a přímé napojení na GC zajišťují vysokou integritu vzorků a robustnost. Autosampler TriPlus 500 HS je plně integrován s GC TRACE 1310 a ovládán prostřednictvím jeho širokého barevného dotykového uživatelského rozhraní.

TriPlis%20500%20new.png
Autosampler TriPlus 500 HS


Plynový chromatograf GC Trace 1600 od společnosti Thermo Fisher Scientific je nová řada kompaktního plynového chromatografu s unikátní jednoduchou obsluhou a platformou vyjímatelných nástřikových a detektorových modulů s bezkonkurenčními parametry. Chromatografové ocení zejména ovládání pomocí panelu či dotykové obrazovky, vnitřní osvětlení pece, či uchycení kolony bez použití jakéhokoliv nástroje s vylepšenými chromatografickými parametry včetně citlivosti samotných detektorů. To vše za zachování původního, velmi oblíbeného modulárního systému, který umožňuje provádět změnu injektorů a detektorů bez nutnosti servisního zásahu.

Plynový chromatograf GC Trace 1600 a TRACE 1610  je vybaven vynikajícím softwarem Chromeleon a nabízí dostupnost dalších vylepšení chromatografu například z řady špičkových autosamplerů TriPlus RSH Smart, nebo TriPlus 500 HS.
Tituln%C3%AD%20na%20web.png
Plynový chromatograf GC TRACE 1600