UV-VIS a robotické spektrometry

Automatický diskrétní spektrometr
Automatický spektrometr Gallery a Gallery Plus je určen pro stanovení anorganických iontů ve vodách anebo cukrů, kyselin, vitamínů a podobných látek v nápojích typu pivo, víno či džus.

Detail

Robotické spektrometry Gallery

Robotické a plně automatické spektrometry Gallery od osvědčeného výrobce Thermo Fisher Scientific jsou ideální volbou pro rychlou a přesnou analýzu vod a nápojů. Robotický spektrometr Gallery je schopen nabídnout plnou automatizovatelnost a tedy i nahrazení práce několika laboratorních pracovníků.

Přístroj automaticky provede dávkování vzorku i jednotlivých reagencií, nastaví potřebný inkubační čas a proměří vzorek při správné vlnové délce. Další nezanedbatelnou předností je automatické zpracování kalibrační křivky a v případě nutnosti i automatické naředění vzorku.

Tyto mimořádně výkonná zařízení jsou schopná provést až 350 testů za hodinu s vynikající reprodukovatelností a minimální množstvím vzorku, které přístroj k analýze potřebuje. Robotický spektrometr Gallery je tedy ideálním řešením pro laboratoře, které potřebují rychlé a přesné analýzy, které jim efektivně ušetří čas i náklady. 

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si náš článek »  Nové automatické spektrometry Gallery Aqua Master a Gallery Plus Aqua Master