5.9.2021 - 10.9.2021

KONFERENCE - Škola MS

Datum: 5. - 10. 9. 2021
Místo: Hotel Srní
Registrace a další informace: zde

Rádi bychom Vás pozvali na již 22. ročník Školy hmotnostní spektrometrie, jejíž jsme hlavním partnerem. Tématem letošního ročníku je „Analýza malých molekul“, takže se můžete těšit na přednášky týkající se postupů používaných pro jejich identifikaci, interpretaci hmotnostních spekter nebo jejich kvantitativní analýzy. Samostatné sekce budou věnovány i GC/MS, využití softwaru ve vyhodnocování a procesování LC/MS dat, statistické analýze  a  nejrůznějším aplikacím. Zájemci se mohou také přihlásit na krátké kurzy, které budou pořádány v neděli 5. září odpoledne a v pondělí 6. září dopoledne.

Letos bude pět krátkých kurzů, zaměřených na statistické vyhodnocení dat v bioanalytické chemii, Mzmine software, interpretace EI spekter, lipidomickou a metabolomickou analýzu. Ani tento rok nepřijdete o možnost prezentovat plakátová sdělení a vzhledem k úspěchu z loňského roku bude pokračovat také sekce „Mládí vpřed“, kde dostanou příležitost mladí vědci, kteří nám představí svůj výzkum v krátkých prezentacích. 

Kromě kvalitního odborného programu nebudou chybět tradiční středeční výlety a každý večer včetně neděle bude pestrý společenský program. Čas jistě naleznete i na sportovní či další relaxaci, ať už v okolní přírodě nebo v zázemí hotelu s krytým 25 m bazénem, saunou, bowlingem a víceúčelovou sportovní halou.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Váš Pragolab tým.

logo_ssjmm.png