Průvodce pro výběr HPLC kolony

Thermo Scientific přináší praktickou pomůcku pro výběr HPLC kolony, kterou ocení všichni uživatelé této techniky.

Ať už hledáte kolonu pro novou metodu z oblasti proteomiky, malých molekul nebo bio-aplikací, průvodce Vás navede a pomůže Vám vybrat vhodnou kolonu právě pro Vás. V případě výběru kolony pro již existující aplikaci můžete vybírat ekvivalent k Vaší původní koloně nebo následovat doporučení dle USP.

Pr%C5%AFvodce%20pro%20v%C3%BDb%C4%9Br%20


Obr.%202%20HPLC%20a%20UHPLC%20kolony%20T
Obr. 2 HPLC a UHPLC kolony Thermo Scientific

Potřebujete spolehlivou HPLC kolonu? Díky více než 40 letům v pozici předního výrobce technologií HPLC a UHPLC kolon se můžete spolehnout na kvalitu LC kolon Thermo Scientific. Naše rozsáhlá řada produktů nabízí různé velikosti částic a konstrukce kolon, které splňují všechny separační nároky, včetně většího rozlišení, zvýšené citlivosti, rychlejší analýzy a konzistentního výkonu. Ať už provozujete nano-průtokové separace, hledáte analyty v analytickém měřítku nebo rozšiřujete své separace na semiprep/preparativní průtoky, naše HPLC kolony mohou splnit všechny vaše chromatografické potřeby.

Obr.%203%20Low-flow%20kolony%20Thermo%20
Obr. 3: Low-flow kolony Thermo Scientific

Prohlédněte si kompletní nabídku sortimentu včetně nejnovějších produktů ve formě přehledné interaktivní pdf verze katalogu spotřebního materiálu pro chromatografii. Ta je rozdělena do menších kategorií – příprava vzorků, vialky, low-flow kolony, BioLC kolony, LC kolony, GC kolony a příslušenství pro snadnější použití.

Katalog%20spot%C5%99ebn%C3%ADho%20materi

Obr.%204%20P%C5%99ehled%20LC%20kolon%20T

Obr. 4 Přehled LC kolon Thermo Scientific

Výhodou jsou začleněné odkazy na další informace, brožury a aplikační listy, videa a oblíbené nástroje pro výběr spotřebního materiálu či kolon pro nové nebo již existující aplikace, které ocení všichni uživatelé.

Obr.%205%20Nov%C4%9B%20aktualizovan%C3%B
Obr. 5 Nově aktualizovaný katalog spotřebního materiálu Thermo Scientific

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na eliasova@pragolab.cz.

Váš tým Pragolab s.r.o.