Super-rezoluční mikroskopy

Leica TCS SP8 STED 3X
STED (Stimulated Emission Depletion) mikroskopie je unikátní super-rezoluční metoda s vysokým rozlišením pro živé organizmy. Technologii vyvinul prof. Stefan Hell ve spolupráci se značkou Leica. Rozlišení v XY je 50 nm a v ose Z 130 nm. Systémy se stále zdokonalují a v budoucnu bude tato metoda, doufejme hojně využívaná. Tento systém je opět modulární a tedy můžete si pořídit jak klasický STED 3X bez 3D, tak je možné mít i 3D nebo o něj systém rozšířit do budoucna. Tento přístroj od firmy Leica získal ohodnocení značkami R&D 100 Award 2014 and Scientist Top 10 Innovations Award 2014.

Detail

Zvolte si pro svoji laboratoř špičkové super-rezoluční mikroskopy od společnosti Leica, která je široce uznávána pro svou optickou přesnost a inovativní technologie.

Super-rezoluční mikroskopy od Leica se pyšní nejnovějšími technologiemi a inovacemi, které stále posunují hranice v oblasti mikroskopie. Příkladem může být super-rozlišení STED, která zvyšuje super-rozlišení na zcela novou úroveň a umožňuje dosáhnout laterálního rozlišení pod 30 nm. Tím se otevírá možnost zobrazovat struktury s mimořádnou přesností a odhalovat detaily, které by jinak zůstaly skryty.