Příslušenství pro mikroskopii

Leica TL3000 transmisní základna
U práce se stereomikroskopem tvoří polovinu úspěchu kvalitní osvětlení. Transmisní základna Leica TL3000 ergo spojuje praktičnost manuálního ovládání s výhodami kódování a možností ovládání přes software. Nepřekonatelná obrazová kvalita a pokročilá ergonomie. Tyto vlastnosti charakterizují tuto novou transmisní základnu.

Detail

Mikromanipulátory
Speciální mikromanipulátory NARISHIGE, Eppendorf a další výrobce jako příslušenství. Nejsme výhradní zastoupení pro ČR.

Detail

Inkubační komory
Nabízíme řešení inkubace od renomovaných firem Leica, OKOLAB, PEACON včetně univerzálních inzertů a dalšího příslušenství.

Detail

Moduly Leica pro dopadajícího osvětlení
Vyberte si ze široké škály osvětlení pro Vás mikroskop či stereo-mikroskop. Správné osvětlení je to nejdůležitější pro kvalitní výsledky.

Detail

Antivibrační stoly
Nabízíme celou řadu antivibračních platforem pod mikroskopy od firem TMC, NEWPORT. Nejsme výhradní zastoupení v ČR. Dále antivibrační platformy nejen pod elektronové mikroskopy od výrobce K&S Advanced systems.

Detail

Fluorescenční zdroje
Velmi široká nabídka fluorescenčních zdroj od různých výrobců.

Detail

Žádná rutinní laboratoř nemůže fungovat bez nezbytného mikroskopického příslušenství. 

Prohlédněte si naši kategorií, kde najdete veškeré potřebné příslušenství - ať už potřebujete transmisní základnu nebo osvětlení pro svůj stereo mikroskop, antivibrační platformu pod elektronový mikroskop nebo mikromanipulátory, držáky a nástavce jste na správném místě. Vybavte si u nás svoji laboratoř do posledního detailu.