Mikroskopické kamery

Leica integrované a základní barevné mikroskopické kamery
Leica integrované a základní barevné mikroskopické kamery pro biologii i průmysl. Zvládnou i základní fluorescenci. Vyberte si ze široké nabídky barevných kamer pro každodenní použití. Kamery Leica jsou plně kompatibilní se softwarem Leica LAS i Leica LAS X.

Detail

Leica mikroskopické barevné kamery
Leica barevné mikroskopické kamery pro biologii i průmysl. Zvládnou i základní fluorescenci. Vyberte si ze široké nabídky barevných kamer pro každodenní použití. Kamery Leica jsou plně kompatibilní se softwarem Leica LAS i Leica LAS X.

Detail

Leica fluorescenční a super-rezoluční kamery
Leica monochromatické fluorescenční a super-rezoluční kamery. Kamery s vysokou citlivostí pro zachycení i těch nejslabších signálů. Kamery vynikají především rychlostí a citlivostí.

Detail

Hamamatsu mikroskopické kamery
Mikroskopické kamery od výrobce Hamamatsu. Vyberte si jedny z nejlepších kamer na trhu. Ideální v kombinaci softwaru LAS X.

Detail

Photometrics mikroskopické kamery
Mikroskopické kamery od výrobce Photometrics. Vyberte si jedny z nejlepších kamer na trhu. Kamery jsou vhodné především pro biologické aplikace.

Detail

Andor mikroskopické kamery
Mikroskopické kamery od výrobce Andor. Vyberte si jedny z nejlepších kamer na trhu. Nejsme výhradní zastoupení pro ČR.

Detail

Široká škála mikroskopických kamer od renomovaných výrobců Leica, Hamamatsu, Photometrics nebo Andor, které se řadí mezi nejvýkonnější a nejlepší kamery na trhu. V nabídce naleznete jak základní barevné mikroskopické kamery, tak i fluorescenční a super-rezoluční kamery s vysokou citlivostí a rychlostí. 

Kamery do mikroskopu je vhodné pro využití v průmyslu i biologických aplikacích.