Kamery

Leica ICC50
Leica Microsysystems přichází s integrovaným řešením i pro vzpřímené mikroskopy. Kamera Leica ICC50 se vkládá mezi stativ a tubus mikroskopu. Nemusíte tak již svůj rozpočet zatěžovat drahými trinokulárními tubusy. Kamera ICC50 je určena především pro edukační mikroskopy, nicméně po konzultaci s našimi zástupci, lze tuto kameru použít i pro rutinní mikroskopy značky Leica.

Detail

Leica IC90 E
Společnost Leica Microsystems představila kameru IC90 E na konci roku 2016. Vychází z konceptu úspěšného, ale stárnoucího modelu Leica IC80 HD. Osazením novým a rychlým CMOS senzorem a rozšířením o nová propojovací rozhraní se tak zrodila kamera vyhovující těm nejvyšším nárokům dnešní stereomikroskopie.

Detail

Leica DFC7000T
The Leica DFC7000 T 2.8 MPx, barevná kamera vhodná pro brightfield i fluorescenční zobrazování. Unikátní konstrukce nové kamery s CCD chipem přináší velkou kvalitu signálu. Kombinuje rozlišení a citlivost. Můžete sledovat fluorochromy jako jsou DAPI, FITC až po Cy5.5, protože seznzor je citliví i pro červenou oblast spektra. Můžete dokumentovat klasické obrázky s vysokým rozlišením. Můžete také kameru přepnout do monochromatického módu a následně získat informaci o jasu v každém jednotlivém pixelu.

Detail