Leica HCS A

O produktu

High Content Screening Automation - Leica HCS A
Velké objevy se většinou stanou v době, kdy se to nejméně čeká. Právě proto je tu Leica HCS A. Tento software zachytí jakýkoliv velký či malý objev díky plně automatizovanému systému snímání. Je možné software nasadit jak pro wide-field mikroskopy, tak pro konfokální mikroskopy. Lze nastavit mnoho druhů snímání a automatizace.
Kombinace a flexibilita konfokálního bodového skenování ve vysoké rychlosti a velmi rychlé kamery pro wide-field mikroskopy Vám ušetří čas. Systém umožňuje nastavit mnoho druhů kompenzací posunů způsobené vlivem prostředí, umožňuje Single Object tracking (sledování vzorku) a další možnosti. Vždy získáte RAW data a tedy pozdější analýza není žádným problémem.
Leica HCS A podporuje všechny mikroskopické platformy, jako jsou Leica TCS SP8, Leica TCS SPE a Leica AF6000. 

Jednoduchá automatizace a nastavení - LAS AF MATRIX Mosaic software

Systém lze automaticky nastavit pro snímání velkých i malých preparátů, lze se také automaticky zaměřit pouze na oblast, která se nasnímá s dalšími parametry a je tak vice analyzována už při samotném snímání. Snímání je optimalizované pomocí algoritmů pro mozaiku. Stačí tedy jen zmáčknout tlačítko a nechat systém pracovat.

LAS AF MATRIX Multiwell software

Velké množství experimentů na více buňkách? I toto není pro software problém, lze provádět řadu nastavení i pro 96ti jamkové misky apod. Podporovány jsou téměř všechny formáty misek a sklíček.