Cirkulární dichroismus a rychlá kinetika

Cirkulární dichroismus a rychlé kinetické metody
MOS-500 vše co očekáváte od CD spektrometru, rychlost - citlivost - stabilita – modularita - nízké provozní náklady – snadné ovládání. Standardní detekční módy: CD/Absorbance/HV, Fluorescence, FD/CD, Fluorescence anisotropie a polarizace, LD, HPLC-CD. Volitelně lze rozšířit o NIR-CD, ORD, DR-CD, Stopped-flow a titrace. Emisní fluorescence. Patentovaný trojstupňový systém výběru vlnových délek odstraňuje limity tradičních, hranolových monochromátorů.

Detail

Cirkulární dichroismus

Cirkulární dichroismus (CD) je analytická technika používaná k charakterizaci struktury a konformace biomolekul. Princip CD spočívá v měření rozdílu v absorpci levotočivého a pravotočivého polarizovaného světla biomolekulou.

Prohlédněte si přístroje francouzské společnosti BioLogic založená roku 1983, která se zabývá návrhem a výrobou vysoce výkonných laboratorních přístrojů a softwaru. BioLogic navrhuje pro celou řadu oblastí a aplikací jako jsou elektrochemie, testovaní baterií a energetických zařízení, testování matriálů, elektrochemických skenovacích systémů a elektrofyziologie.

UV-VIS dichrometr MOS-500

Špičkový přístroj MOS-500 výrobce BioLogic přináší inovativní a patentovaný třístupňový systém výběru vlnové délky, který překonává omezení tradičních monochromátorů s hranoly. Tato technologie poskytuje vynikající výkon v širokém rozsahu vlnových délek a nabízí zvýšenou citlivost, přesnost, rychlost a modularitu. Přístroj díky tomu také dokáže snižovat provozní náklady, protože čištění optiky je vyžadováno pouze při práci s vlnovou délkou nižší než 195 nm.

Přístroj je vybaven standardním boxem se dvěma lampami, což zvyšuje uživatelskou přívětivost, a volitelnou wolframovou lampou, která zlepšuje výkonnost v infračerveném spektru. MOS-500 je více než jen CD spektrofotometr, protože díky své modulární konstrukci nabízí různé detekční režimy a širokou škálu příslušenství, které umožňuje přizpůsobit systém potřebám vašeho výzkumu.

5_MOS500.jpg
Přístroj MOS-500