CD mikrodestičkové analyzátory EKKO

CD mikrodestičkový analyzátor - EKKO™
První, velkokapacitní, mikrodestičkový reader využívající UV-VIS cirkulární dichroizmus. EKKO™ může analyzovat 96 vzorků, při jedné vlnové délce, za méně než 2 minuty.

Detail

CD Mikrodestičkové analyzátory EKKO

Prohlédněte si špičkový CD mikrodestičkový analyzátor EKKO, který je výsledkem spolupráce společnosti Hinds Instruments  a  francouzské společnosti BioLogic založené roku 1983, která je specialistou v oblasti instrumentace pro rychlé kinetické metody a cirkulární dichroismus.

Přístroj EKKO otevírá novou oblast v oblasti high throughput testů tím, že zavádí nový rychlý a ekonomický nástroj, který splňuje dnešní pokročilé požadavky ve farmaceutickém průmyslu. Tento průlom v produktivitě CD je dosažen otočením konfigurace CD přístroje na druhou stranu. Ve vertikální konfiguraci je nyní možné skenovat a analyzovat roztoky vzorků přímo v destičce s jamkou pomocí přesného polohovacího stolku XY.

Přístroj EKKO výrazně minimalizuje dobu měření a čas obsluhy díky možnosti analýzy až 96 vzorků při jedné vlnové délce za méně než 2 minuty, čímž efektivně snižuje provozní náklady. Šetří také místo v laboratoři, protože zabírá o čtvrtinu méně místa než běžné CD s automatickým vzorkovačem.