LABLETTER DUBEN 2020 pragolab_logo.png
Mikroskopický labletter - Průmysl

Vážení odběratelé,
vítejte u mimořádného vydání našeho mikroskopického lableteru. Dnes se budeme věnovat především aktuální situaci, související s COVID-19, která značně omezuje možnosti pracovního výkonu nás všech. Pravděpodobně dojde k posunu akce Seminář technické čistoty . O posunu či novém termínu Vás budeme včas informovat.
Zůstáváme pro Vás stále v plném pracovním nasazení. Můžete tak s námi probrat vše, na co by třeba v plném pracovním proudu nebyl čas. O tom, jak nyní pracujeme a jak se s námi můžete spojit se dozvíte zde. 
 
Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme 90-denní volnou offline licenci na Leica LASX !
Velkou novinkou pro technickou čistotu bezesporu zůstává chemická analýza pomocí mikroskopu s názvem Leica DM6 LIBS .
 
Snažíme se neustále obsah Labletteru vylepšovat a přibližovat vašim aplikacím a zájmům. K tomu potřebujeme Váš názor!  Prosíme Vás o úpravu Vašeho nastavení obsahu zde . Přejeme pevné zdraví a neutuchající optimismus.

mikroskopický tým společnosti Pragolab s.r.o.

Leica%20LIBS.jpg

Chemická i optická analýza pomocí Leica LIBS
Novinka: Chemická i optická analýza 2v1

Vážení zákazníci, dovolte nám představit novinku Leica DM6 LIBS. Pokud se zajímáte o technickou čistotu, víte, že se nároky zákazníků neustále zpřísnují. Po většinu případů je potřeba nejenom optická, ale i chemická analýza. Leica Microsystems přišla s řešením, které je rychlé a ekonomicky velmi výhodné. Více také v článku zde.

webin%C3%A1%C5%99e.gif

Registrace na webinář

Zajímá Vás téma technické čisototy dle norem ISO a VDA? Nemáte dostatek informací, nevíte jak má vypadat laboratoř pro TC, či jaký mikroskop zvolit? Shlédněte webinář s názvem: „ Technická čistota, audity TČ, akreditovaná laboratoř, živá ukázka .“ již 28. Dubna 2020.  Více informací zde .

Akce: Leica  S9i zdarma

Leica%20DVM6aS9izdarma.jpg

Připravili jsme pro Vás velmi zajímavou akci. Při nákupu digitálního mikroskopu Leica DVM6 či Leica DVM6 M dostanete špičkový stereomikroskop Leica S9i s rozsahem zvětšení 9:1 zdarma ! Zajímá Vás digitální mikroskopie? Připravili jsme pro Vás článek.   Čtěte zde.

INFO: JSME S VÁMI ONLINE

Jak fungujeme v nouzovém stavu? Online konzultace, školení a webináře. Nemužete cokoliv dohledat či nemáte telefoní kontakt?  Vše na jednom místě zde.

WEBINÁŘE online

Připravili jsme pro Vás sérií webinářů zaměřené na oblast optické mikroskopie a přípravy vzorků pro materiálografii.

Více na stránce webinářů.

Licence LAS X Zdarma
Licence LAS X Zdarma

Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme Vám offline licence ke stažení níže. 

90-denní volná offline licence na Leica LASX!

LABLETTER DUBEN 2020 IND