Stereomikroskop Leica S9

O produktu

Jedinečný rozsah zvětšení

Využijte jeden mikroskop pro všechny úrovně pozorování. Díky novým okulárům a rozsahem zvětšení 9:1 obsáhnete větší zorné pole než kdy dříve a zároveň se můžete zaměřit na i na nejmenší detaily.

Stvořen pro práci

122 mm pracovní vzdálenosti zajistí dostatek pracovního prostoru pro vaše nástroje. Pozorovací úhel 35° zajistí přirozenou a uvolněnou pozici při dlouhodobé práci.

Brilantní obraz

Celá optická cesta nových S9 stereomikroskopů je apochromaticky korigovaná. Jedině apochromatická optika Vám zajistí dokonalý obraz bez chromatických vad.

Leica S9 nabízí nepřekonatelné základní rozlišení 250 lp/mm až 500 lp/ mm (2x objektiv).

Technologie FusionOptics™ - Již žádné kompromisy mezi hloubkou ostrosti a vysokým rozlišením.

Technologie FusionOptics™ je postavena na rozdílné apertuře optických kanálů. Do levého oka tak přichází obraz o vysoké hloubce ostrosti a do pravého oka obraz s nejvyšším možným rozlišení. O zbytek se postará ten nejvýkonnější počítač – Váš mozek, který zkombinuje vlastnosti obou optických kanálů.

Zobrazení funkce FusionOptics

Zobrazení funkce FusionOptics™. Vlevo obraz o nízké apertuře s vysokou hloubkou ostrosti, ale s nízkým rozlišením. Vprostřed obraz s vysokou aperturou jež zapříčiní vysoké rozlišení, ale s nízkou hloubkou ostrosti. V pravo fůze předcházejících obrazů s výsledným vysokým rozlišením a hloubkou ostrosti při použití technologie FusionOptics™

Mikroskop šitý na míru

Stereomikroskopy řady S9 pokračují v tradici modulárního řešení Leica. Sestavte si s námi mikroskop přesně pro Vás.

Dovybavte si mikroskop přídavnými objektivy, které posunou rozsah zvětšení přesně dle vašich potřeb Všechny tyto objektivy jsou také apochromaticky korigované a zachovají tak vysoko nasazenou laťku obrazové kvality. Objektivy lze libovolně zaměňovat. Na jediném přístroji tak obsáhnete účinného zvětšení 3x – 110x.

Využijte 0.5x, 0.63x, 0.75x objektivy pro ještě větší zorné pole.

Zaměřte se na detail s 1.6x a 2x objektivy.

Vybírejte z širokého portfolia transmisních základen, dopadajícího světlení, nebo nosných sloupců. Mikroskop můžete nakombinovat s manuálním ostřením, i verzí s hrubým/jemným posunem, nebo motorizovaným posunem s možností ovládání pomocí nožního pedálu – ideální kombinací pro Vás, kteří potřebujete volné ruce pro práci s preparáty.

Možnost připevnění mikroskopu na flexibilní rameno zase umožní umístit mikroskop v libovolné pozici nad pracovní deskou.

Vyberte si vlastní cestu

Řadu S9 reprezentují tři výchozí modely, které lze dále přizpůsobovat vašim požadavkům. Každý si tak může vybrat nejvhodnější řešení.

Leica S9E (entry)

Binokulární model určený čistě pro práci bez nutnosti dokumentace. Neutrácejte za dokumentační porty, když je nepotřebujete.

Leica S9D (documentation)

Model s optickým portem pro nasazení libovolné kamery, nebo fotoaparátu přes c-mount rozhraní. Optimální řešení pro stávající majitele kamer, nebo pro možnost pozdějšího rozšíření. Optické dělní portu 50%/50% zajistí možnost sdílení a nahrávání obrazu bez omezení komfortu práce s mikroskopem.

Leica S9i (integrated camera)

Díky integrované konstrukci kamery má tento model čistý a úsporný design bez překážejících kabelů. Integrovaný model je navíc oproti kamerám se srovnatelnými parametry finančně výhodnější.

Barevná 10 mpix kamera s rychlostí až 35 snímků za vteřinu.

USB portem pro připojení do PC a využití síly softwarové platformy LAS.

HDMI portem pro přímé připojení do monitoru bez nutnosti použití PC.

Slot pro SD karty pro přímé ukládání bez nutnosti PC, s ethernetovým portem, díky kterému snadno nasdílíte výstup do Vaší sítě, nebo pomocí routeru připojíte libovolné mobilní zařízení.

Stačí zdarma stáhnout aplikaci Leica AirLab (android, iOS) a můžete pomocí mobilních zařízení pozorovat Váš objekt, pořizovat, upravovat a sdílet snímky a videa, nebo ovládat nastavení kamery.

Ovládání pomocí nožního spínače, dálkového ovládání nebo přímo na těle kamery.