Vážení přátelé divize mikroskopie a přípravy vzorků,
snažíme se přizpůsobit aktuální složité situaci, ale stále pro Vás zůstat aktivní a být partnerem pro Vaše projekty. I přes to že Vás již nemůžeme osobně navštívit a zároveň osobní předvedení přístrojů není rovněž momentálně možné, využíváme sílu moderních technologií a naše působení přenášíme do světa nul a jedniček.
 

Jak to funguje?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a po domluvě Vám pošleme online pozvánku do moderního prostředí MS Teams, kde je možné se virtuálně setkat a odprezentovat vše potřebné. Po kliknutí na přiložený odkaz budete nasměřováni do webového rozhraní, nebo můžete využít instalaci klienta. Následně již probíhá hovor stejně jako jste zvyklí např. z programu Skype

  Mikroskopie a příprava vzorků MS Teams

Konzultace všeho druhu

Online režim nám rovněž umožňuje konzultace ohledně stávajících mikroskopických systémů. V případě, že budete v jakémkoliv ohledu tápat, spojte se s námi přes jeden z níže uvedených kontaktů. Pokročilé rozhraní nám umožní sledovat vaše kroky při procesu snímání, či analýzy a v případě potřeby i ovládat rozhraní SW.
 

Mikroskop TV

Chcete i nadále zůstat v obraze? Připravili jsme pro Vás sérii webinářů, hezky týden po týdnu. ZDE se můžete podívat na podrobnější náplň . Počítáme s tím, že se seznam webinářů bude se stávajícím stavem rozšiřovat. V případě, že by Vám některé téma scházelo, neváhejte nám napsat a my uděláme co nejvíce pro to, aby se v budoucnu na seznamu seminářů rovněž objevilo.

  Mikroskopie a příprava vzorků webin%C3%A1%C5%99e.gif

Analyzujeme!

Pro chvíle nuceného volna jsme Vám zpřístupnili 90 denní off-line licenci pro zpracování mikroskopických dat z pohodlí domova . V případě jakýchkoliv potíží s aktivací, nás rovněž neváhejte kontaktovat .
 

Kontakty

Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte a obraťte se na nás. Zároveň fungujeme na sociálních sítích.

Mgr. Jakub Karas

email:  karas@pragolab.cz

tel.: +420 775 853 051

Optická mikroskopie - Life Science


Ing. Martin Kopecký, Ph.D.

email:  kopecky@pragolab.cz

tel.: +420 736 622 585

Manažer prodeje – optická mikroskopie a příprava vzorků


Ing. Viktor Škorík, Ph.D.

email:  skorik@pragolab.cz

tel.: +420 730 150 776

Optická mikroskopie - Průmysl


Ing. Magda Macíčková

email: macickova@pragolab.cz 

tel.: +420 770 187 756

Optická mikroskopie - Life Science


Tým mikroskopie Pragolab

LinkedIn.pngFacebook.pngYoutube.png