Hypersil GOLD aQ – excelentní kolona pro analýzy polárních látek

30.5.2017

Thermo Scientific Hypersil GOLD je polárně endkapovaná  C18 kolona, stabilní ve 100% vodné mobilní fázi, která poskytuje výbornou retenci a rozlišení polárních analytů. Kolona z řady Hypersil GOLD, nejvyšší generace plně porézních silikagelových kolon, byla vyvinuta pro lepší účinnost chromatografie. Speciální výrobní proces Vám zajistí vynikající tvar píků.

Kolona Hypersil GOLD

Obr. 1: Hypersil GOLD

Hypersil GOLD jsou vyvinuty na bázi vylepšeného, vysoce čistého silikagelu a patentované technologii derivatizace a endkapingu. Při výrobním procesu se vytváří povrch, který redukuje nežádoucí sekundární a terciální interakce, které mohou nastat mezi analytem a kyselými silanolovými skupinami na povrchu silikagelu. Výsledkem toho jsou úzké symetrické píky, které zajistí lepší rozlišení, citlivost a větší jistotu v přesnost a kvalitu analytických dat.

kolona Hypersil GOLD aQ: Obr. 2: ukázky aplikací

Obr. 2: Ukázky aplikací na koloně Hypersil GOLD aQ

Další ukázky aplikací naleznete zde  nebo v rozsáhlé aplikační databázi zde . Kolony jsou dostupné ve velikostech částic a formátech pro všechny typy separací, pro případy, kdy potřebujete dosáhnout lepšího rozlišení, větší citlivosti či rychlejší analýzy. S velikostí částic od 1,9 µm do 12 µm a nejširší nabídkou fází nabízejí Hypersil GOLD kompletní řešení s vynikající separací a účinností.

Hypersil GOLD jsou určeny pro všechny typy analýz. Jsou jedinečné kvůli kvalitě fáze a vazby a díky tomu poskytují excelentní tvar píků. Ten má vliv na rozlišení, kapacitu a citlivost, zvláště pro stopová množství.

Hypersil GOLD - fáze

Typ fáze   1.9 µm 3 µm 5 µm 12 µm C USP
Hypersil Gold 10 L1
Hypersil Gold C8


  8 L7        
Hypersil Gold C4 


  5 L26       
Hypersil Gold aQ  12 L1
Hypersil Gold PFP  8 L43
Hypersil Gold Phenyl  8 L11
Hypersil Gold CN   4 L10
Hypersil Gold Amino  2 L8
Hypersil Gold AX  6 -
Hypersil Gold SAX
  2,5 L14
Hypersil Gold Silica    - L3
Hypersil Gold HILIC
  6 -

Hypersil GOLD – vlastnosti částic

Velikost částic (µm) Velikost pórů (Å) Plocha povrchu (m2/g)
1,9 175 220
3 175 220
5 175 220
12 175 220

Hypersil GOLD – pH stabilita

Fáze pH stabilita
Hypersil GOLD 2 - 11
C8, aQ 2 - 9
C4, PFP, Phenyl, CN, Amino, AX, SAX, Silica, HILIC 2 - 8

Thermo Scientific Hypersil GOLD jsou výsledkem 35 letých zkušeností s vývojem a výrobou HPLC médií a kolon Hypersil s cílem zlepšovat chromatografii. Vysoce čistý silikagel Hypersil GOLD je vyráběn, vázán a balen v zařízeních akreditovaných dle ISO 9001:2008, kde se pracuje podle přísných protokolů a rozsáhlých testů kvality. To zajišťuje vysokou reprodukovatelnost a kvalitu kolon.

Na všechny kolony Hypersil GOLD nyní navíc uplatníte speciální akční nabídku. Při nákupu kolony Hypersil GOLD získáte druhou kolonu Hypersil GOLD dle Vašeho výběru za ½ ceny. Využijte příležitost a získejte naše nejšpičkovější kolony Hypersil GOLD v neopakovatelné akci (nabídka je platná do 31. 7. 2017 ).

kolony Hypersil GOLD aQ se slevou

Obr. 3: Hypersil GOLD aQ -50% na 2.kolonu

V případě jakýchkoliv dotazů či žádostí o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat ( eliasova@pragolab.cz , pliskova@pragolab.cz ), připravíme Vám ji obratem.

Další informace a aplikační listy naleznete zde .