Manifoldy a příslušenství

O produktu

HyperSep Positive Pressure Manifold (více zde )

Zvyšte produktivitu přípravy vzorků současným zpracováváním až 48 vzorků pomocí HyperSep Positive Pressure Manifold. Tento manifold je vhodný ke zpracování až 48 SPE kolonek o různé velikosti. Vzorky a rozpouštědla nanesené na kolonku jsou extrahovány za použití stlačeného plynu tak, aby byl průtok stejný v každé pozici manifoldu. Extrakty jsou odebírány do 13 mm nebo 16 mm zkumavek. Tento SPE manifold poskytuje rychlý, jednoduchý a robustní způsob, jak připravit více vzorků pro následnou chromatografickou analýzu. Přistroj je vhodný pro použití s SPE kolonkami o objemu 1 ml / 3 ml / 6 ml / 10 ml / 15 ml.

HyperSep Universal Vacuum Manifold (více zde)

Tato malá jednotka je vhodná k přípravě vzorků pomocí SPE kolonek nebo 96-jamkových SPE destiček. Systém je vhodný pro SPE kolonky o maximální velikosti 3 ml.

HyperSep Glass Block Manifolds (více zde)

HyperSep Glass Block Manifoldy nabízí jednoduchý způsob, jak rychle zpracovávat vzorky. Tyto manifoldy mají dlouhou životnost, jsou chemicky rezistentní a bezporuchové. Ovládací ventil vakua umožňuje optimalizaci průtoku během extrakce. HyperSep Glass Block Manifold není určen pro použití s SPE destičkami, je možné ho použít pouze s SPE kolonkami, kompatibilita kolonek pak závisí na velikosti špičky. Toto zařízení je možné kombinovat se všemi SPE kolonkami značky Thermo Scientific. Manifold je dodáván ve dvou provedeních, a to s 16ti a 24mi porty.