AppsLab

AppsLab je on-line databáze analytických chromatografických aplikací společnosti Thermo ScientificTM , která umožňuje vyhledávat, prohlížet a stahovat aplikační listy a eWorkflows.

Obr. 1: AppsLab

Obr. 1: AppsLab

Množství aplikací v databázi AppsLab rychle narůstá. Díky nové verzi 2.3 nyní můžete vyhledávat v databázi aplikací zároveň pro techniky:

AppsLab umožňuje vyhledávání podle analytu (název sloučeniny, skupina látek), matrice nebo typu kolony. Výsledky je dále možné filtrovat podle použité techniky, oblasti analýzy, matrice, délky analýzy, typu kolony a dalších. 

Metody, kromě interaktivního chromatogramu a seznamu všech analytů, obsahují také veškeré potřebné informace pro analýzu od typu přístroje, přes použitý spotřební materiál až po detailní informace o metodě.  Informace o použitých produktech zahrnují také přímé odkazy na web Thermo ScientificTM , jedním kliknutím získáte i podrobné informace o použitých produktech. Pokud je Váš systém vybaven softwarem Thermo ScientificTM ChromeleonTM CDS, můžete si stáhnout eWorkflow, neboli hotovou metodu připravenou k použití.

Vyzkoušejte knihovnu zde: https://appslab.thermoscientific.com/
Další informace naleznete zde.