Rentgenové fluorescenční spektrometry (XRF)

ARL QUANT'X ED-XRF spektrometr
Špičkový energiově-disperzní rentgen fluorescenční spektrometr

Detail

ARL Perform´X WD-XRF spektrometr
Sekvenční vlnově disperzní rentgenový fluorescenční spektrometr (WD-XRF) pro rychlé analýzy až 90 prvků prakticky v každém kapalném nebo pevném vzorku.

Detail

ARL Optim´X WD-XRF spektrometr
Kompaktní sekvenční, simultánní nebo kombinovaný simultánně/sekvenční vlnově disperzní rentgenový fluorescenční spektrometr (WD-XRF) s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Detail

ARL 9900 WD-XRF/XRD
Simultánně/sekvenční vlnově disperzní rentgenový fluorescenční spektrometr (WD-XRF) kombinuje fixní multichromátory a goniometr (SmartGonio nebo univerzální goniometr pro pokročilejší analýzy) s možností integrace XRD.

Detail

XRF - rentgenová fluorescenční spektrometrie

Rentgenový fluorescenční spektrometr (XRF) je vysoce výkonné zařízení pro neinvazivní a nedestruktivní analýzu prvků ve vzorcích. Využívá rentgenového záření pro vyvolání fluorescenčního signálu, který poskytuje informace o chemickém složení vzorku. Spektrometr XRF nabízí rychlé a přesné výsledky pro širokou škálu aplikací, včetně geologie, metalurgie, materiálového výzkumu, archeologie a kontrolního inženýrství. S vysokou citlivostí, jednoduchým ovládáním a možností analýzy různých typů vzorků je XRF spektrometr ideální pro detailní charakterizaci materiálů a prvků ve vzorcích.
arl-9900-simultanne-sekvencny-xrf-spektr
ARL 9900 WD-XRF/XRD