Rapid Extraction System

O produktu

Společnost CambTEK vyvinula perfektní nástroj nejen pro stanovení obsahové stejnoměrnosti, ale též pro sledování odchylek ve složení tuhých a polotuhých lékových forem či farmaceutických doplňků. Eliminuje variabilitu výsledků plynoucí z manuální přípravy a proces extrakce vzorku detailně zdokumentuje.

Tableta, kapsle, želatinová tobolka apod. umístěná v karuselovém podavači je cirkulárně extrahována definovaným objemem kapaliny (ten je zpřesněn automatickým vážením - váhy jsou zabudovány v systému), extrakt je přefiltrován a volitelně naředěn do standardní chromatografické vialky. Celý proces extrakce je zaznamenán včetně tlakového profilu a veškerých časových událostí a je digitálně archivován v podobě přehledného reportu.

Inspirujte se automatizovanou extrakcí lékových forem a doplňků stravy pomocí RES systému společnosti CambTEK a nechte si zdarma vyvinout techniku „z tablety do vialky“ s detailním videem rozpadání a rozpouštění Vašich vzorků. 

Více informací na www.cambtek.com, na vyžádání Vám rádi zašleme aplikační listy Dilution Reproducibility Test, Design Qualification Carryover Test a Performance Qualification Carryover Test.