9. 9. 2020

Nová spolupráce s LUMICRA

Slidery LUMICRA

Firma Pragolab s.r.o. zahájila od 9. září 2020 spolupráci se společností LUMICRA, která se zabývá vývojem a výrobou příslušenství pro mikroskopii . Především pak pro biologické, ale i materiálové mikroskopy.  Jedná se o doplňky pro mikroskopii ve vysoké kvalitě a zpracování. 

Jeden z prvních produktů této firmy je speciální slider LUMICRA pro šikmé nasvícení, více o produktu zde. Popřípadě na stránkách výrobce.

Můžete se těšit na mnoho nových inovativních řešení v oblasti příslušenství pro Vaše mikroskopy.

Info k produktu: 

Slidery LUMICRA pro nepřímé nasvětlení jsou pro pozorování biologických a technických vzorků v průchozím světle. Záření ze světelného zdroje mikroskopu je pro tento účel upraveno tak, že osvětluje sledovaný objekt pouze z určitého směru a pod určitým úhlem svírajícím s optickou osou mikroskopu. Tímto vzniká efekt zvýšeného kontrastu a plastičnosti pozorovaného objektu. Vytvoří se 3D reliéfní kontrast. Zásuvné moduly (slidery) LUMICRA zajistí účinné využití šikmého nasvětlení u Vašeho světelného mikroskopu a poskytnou Vám vysoce efektivní způsob kontrastního pozorování s minimálními pořizovacími náklady.

Lumicra%20logo.jpg

https://lumicra.com/