LABLETTER ÚNOR 2021 pragolab_logo.png
Mikroskopický labletter – Life Science

Vážení odběratelé,
vítejte u nového mikroskopického lableteru. Tentokrát pro Vás máme několik novinek. 

Sledujte nás také na našich sociálních sítích, kde budeme přinášet zajímavosti, aplikace, nové instalace a mnoho dalšího. Kdyby jste někdy měli zájem, pochlubit se Vašimi snímky pořízenými na mikroskopech Leica, budeme moc rádi. Stačí zadat k příspěvku @Pragolab. 

mikroskopický tým společnosti Pragolab s.r.o.

Seriál o STELLARIS systémech - 1. díl: Detekce

Seriál o STELLARIS systémech - 1. díl: Detekce

V minulém roce spatřila světlo světa nová revoluční konfokální platforma STELLARIS. Po řadě let nahradila úspěšnou platformu Leica TCS SP8, která vynikla především díky jednoduchosti použití a unikátním vlastnostem. Leica STELLARIS předchozí platformu předčí hned v několika ohledech, které si postupně představíme v několika dílném seriálu. První díl je věnovaný způsobu detekce a novým detektorům. Čtěte zde.

Dostupný Reliéfní kontrast pro vzpřímené mikroskopy

Dostupný Reliéfní kontrast pro vzpřímené mikroskopy

Dnes se spolu zaměříme na problematiku školních vzpřímených mikroskopů. Tyto mikroskopy jsou logicky přístroje s nejjednodušší konstrukcí a většinou i s pouze základními možnostmi pozorování. Čtěte zde.

Nová mikroskopická kamera Leica FLEXACAM  C1

Nová mikroskopická kamera Leica FLEXACAM C1

Prohlížejte a sdílejte obrázky tak, jak chcete. Leica FLEXACAM C1 lze přizpůsobit Vašemu nastavení - jednoduše připojte kameru k monitoru nebo počítači a síti. 12 MPx CMOS senzor s velkým dynamickým rozsahem odhalí jemné detaily a zachová věrné barvy. Leica FLEXACAM C1 je Vaše rychlé, adaptabilní řešení mikroskopické kamery pro širokou škálu vzorků a aplikací v průmyslu, biologii, kriminalistice, výchově a vzdělávání.    Čtěte zde.

Nový vyhledávač objektivů Leica Microsystems

Nový vyhledávač objektivů Leica Microsystems

S radostí Vám oznamujeme spuštění zcela nového internetového vyhledávače mikroskopických objektivů Leica. Čtěte zde.  

LABLETTER ÚNOR 2021 LSR