LABLETTER DUBEN 2020 pragolab_logo.png
Mikroskopický labletter - Life Science

Vážení odběratelé,
vítejte u mimořádného vydání našeho mikroskopického lableteru. Dnes se budeme věnovat především aktuální situaci, související s COVID-19, která značně omezuje možnosti pracovního výkonu nás všech. I proto musíme s politováním odsunout naší plánovanou THUNDER ROADSHOW . O jejím novém termínu Vás budeme včas informovat.
Zůstáváme pro Vás stále v plném pracovním nasazení. Můžete tak s námi probrat vše, na co by třeba v plném pracovním proudu nebyl čas. O tom, jak nyní pracujeme a jak se s námi můžete spojit se dozvíte zde.

Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme 90-denní volnou offline licenci na Leica LASX!
Největší novinkou posledních dní je však bezesporu uvedení nové konfokální platformy Leica!  Jak už tomu u Leica Microsystems bývá, chvějeme se v očekávání velkých zpráv!

Snažíme se neustále obsah Labletteru vylepšovat a přibližovat vašim aplikacím a zájmům. K tomu potřebujeme Váš názor! Prosíme Vás o úpravu Vašeho nastavení obsahu zde.   Přejeme pevné zdraví a neutuchající optimismus.

mikroskopický tým společnosti Pragolab s.r.o.

LeicaNEWSOLARIS.png

Nová konfokální platforma
Novinka:  Světová premiéra nové platformy

Vážení zákazníci, dovolte nám představit zbrusu novou konfokální platformu. Tuto novinku můžete nyní vidět při online premiéře z centrály pro konfokální mikroskopii v Mannheimu v Něměcku.Oficiální spuštění bude 7. Dubna 2020 15:00 CEST . Dovolte nám s Vámi sdílet budoucnost konfokální mikroskopie. Máte jedinečnou příležitost shlédnout vše online, z pohodlí Vašich domovů.  Registrujte se a podívejte se na přelomovou technologii s názvem: ,,re-imagined confocal imaging,,. Registrace zde.

webin%C3%A1%C5%99e.gif

Oznámení ROADSHOW

I vzhledem k aktuální situaci Vás nechceme ochudit o tuto již naplnánovanou akci. Proto jsme se rozhodli tuto THUNDER ROADSHOW posunout na lepší časy. Prosím sledujte webové stránky.

Více informací zde.

Registrace na webinář 

Wifi%20solution.jpg

Webinář s názvem: ,,Interaktivní (Virtuální) studentské a školské laboratoře,, již  21. Dubna 2020.

Více zde.

INFO: JSME S VÁMI ONLINE

Jak fungujeme v nouzovém stavu? Online konzultace, školení a webináře. Nemužete cokoliv dohledat či nemáte telefoní kontakt?

Vše na jednom místě zde.

WEBINÁŘE online

Připravili jsme pro Vás sérií webinářů zaměřené na oblast optické mikroskopie a přípravy vzorků pro materiálografii.

Více na stránce webinářů.

leica-las-x-3D-analysis-lis.jpg
Licence LAS X Zdarma

Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme Vám offline licence ke stažení níže. 

90-denní volná offline licence na Leica LASX!

LABLETTER DUBEN 2020 LSR