LABLETTER DUBEN 2020 pragolab_logo.png
Mikroskopický labletter - Life Science

Vážení odběratelé,
vítejte u mimořádného vydání našeho mikroskopického lableteru. Dnes se budeme věnovat především aktuální situaci, související s COVID-19, která značně omezuje možnosti pracovního výkonu nás všech. I proto musíme s politováním odsunout naší plánovanou THUNDER ROADSHOW . O jejím novém termínu Vás budeme včas informovat.
Zůstáváme pro Vás stále v plném pracovním nasazení. Můžete tak s námi probrat vše, na co by třeba v plném pracovním proudu nebyl čas. O tom, jak nyní pracujeme a jak se s námi můžete spojit se dozvíte zde.

Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme 90-denní volnou offline licenci na Leica LASX!
Největší novinkou posledních dní je však bezesporu uvedení nové konfokální platformy Leica!  Jak už tomu u Leica Microsystems bývá, chvějeme se v očekávání velkých zpráv!

Snažíme se neustále obsah Labletteru vylepšovat a přibližovat vašim aplikacím a zájmům. K tomu potřebujeme Váš názor! Prosíme Vás o úpravu Vašeho nastavení obsahu zde.   Přejeme pevné zdraví a neutuchající optimismus.

mikroskopický tým společnosti Pragolab s.r.o.

LeicaNEWSOLARIS.png

Nová konfokální platforma
Nová konfokální platforma

Vážení zákazníci, dovolte nám představit zbrusu novou konfokální platformu. Tuto novinku můžete nyní vidět při online premiéře z centrály pro konfokální mikroskopii v Mannheimu v Něměcku.Oficiální spuštění bude 7. Dubna 2020 15:00 CEST . Dovolte nám s Vámi sdílet budoucnost konfokální mikroskopie. Máte jedinečnou příležitost shlédnout vše online, z pohodlí Vašich domovů.  Registrujte se a podívejte se na přelomovou technologii s názvem: ,,re-imagined confocal imaging,,. Registrace zde.

webin%C3%A1%C5%99e.gif

Oznámení ROADSHOW

I vzhledem k aktuální situaci Vás nechceme ochudit o tuto již naplnánovanou akci. Proto jsme se rozhodli tuto THUNDER ROADSHOW posunout na lepší časy. Prosím sledujte webové stránky.

Více informací zde.

Registrace na webinář 

Wifi%20solution.jpg

Webinář s názvem: ,,Interaktivní (Virtuální) studentské a školské laboratoře,, již  21. Dubna 2020.

Více zde.

INFO: JSME S VÁMI ONLINE

Jak fungujeme v nouzovém stavu? Online konzultace, školení a webináře. Nemužete cokoliv dohledat či nemáte telefoní kontakt?

Vše na jednom místě zde.

WEBINÁŘE online

Připravili jsme pro Vás sérií webinářů zaměřené na oblast optické mikroskopie a přípravy vzorků pro materiálografii.

Více na stránce webinářů.

leica-las-x-3D-analysis-lis.jpg
Licence LAS X Zdarma

Pro ty z Vás, kteří se nedokáží mikroskopie vzdát, ale na pracoviště je i přes slzy, kopance a prosby prostě nepustí, přinášíme Vám offline licence ke stažení níže. 

90-denní volná offline licence na Leica LASX!

LABLETTER DUBEN 2020 LSR