DEMO LABORATOŘ ICP-OES

Vážení přátelé, uživatelé a obchodní partneři,

Srdečně Vás zveme do nově otevřené demo laboratoře ICP-OES v Univerzitním kampuse Bohunice v Brně zřízenou ve spolupráci s Masarykovou univerzitou, výrobcem Thermo Scientific a Pragolab s.r.o.

Tato laboratoř je vybavena novým ICP-OES iCAP PRO výrobce Thermo Scientific, který je pokračovatelem přechozího velmi úspěšného modelu iCAP 6000 a 7000 série. 

Leták ke stažení zde.

Nov%C3%A1%20demo%20laborato%C5%99.png

Vystaveným modelem je iCAP PRO XPS, který disponuje následujícími vlastnostmi:

  • Umožňuje stopovou prvkovou analýzu v nejkratším možném čase díky optickému systému s vysokou propustností a detektoru CID nové generace – Thermo Scientific™ CID821. Výraznou úsporu času přináší i mód iFR (intelligent Full Range) s nímž lze měřit celý rozsah vlnových délek najednou. Pro nejnáročnější aplikace, které vyžadují nejvyšší možnou citlivost v UV oblasti spektra, například pro stanovení rtuti, antimonu nebo olova, lze navíc využít mód eUV (enhanced Ultra Violet). Tím je dosaženo velice dobré citlivosti vyhovující požadavkům norem.
  • Vertikální orientace hořáku a umístění v korozivzdorném torch boxu poskytuje vynikající robustnost jak pro radiální, tak pro duální pozorování.  Proplachovaný echelle polychromátor a detektor typu CID nové generace poskytují vysokou propustnost světla, což vede k vynikajícím detekčním limitům. 

Obr%C3%A1zek1.jpg


Co Vám nová demo laboratoř může nabídnout:

  • domluvíme se s Vámi na termínu návštěvy,  
  • předvedeme Vám přístroj v chodu a ukážeme všechny jeho funkcionality,
  • pomůžeme Vám s vytvářením metod v SW,
  • zkonzultujeme s Vámi požadavky na přípravu Vašich vzorků,
  • domluvíme se na případném změření Vašich vzorků.

Obr%C3%A1zek2.jpg

Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu: krajcarova@pragolab.cz nebo telefonicky +420 736 622 582

Těšíme se na setkání s Vámi.

Váš tým Pragolab s.r.o.