Úspěchy Pragolabu s Thermo Fisher Scientific na LaborExpo 2015

1. 11. 2015
Se zpožděním, leč s nemenším nadšením si dovolujeme všechny kolegy, kteří se zajímají o laboratorní přístroje, krátce informovat o sérii úspěchů námi nabízených přístrojů při rozdělování cen letošního LABOREXPA. Ve svých kategoriích získaly ocenění oba přihlášené přístroje:
  • UHPLC systém Vanquish – který má mimo skvělých parametrů nově nastupující generace opět kompaktních HPLC své vítězné předpoklady i zakódovány ve jméně,
  • Rotační reometr Viscotester iQ – jeden z prvních viskozimetrů v naší nabídce, který nejen že komunikuje česky, ale je předurčen pro širokou obec rutinních uživatelů vzhledem k jednoduché obsluze a široké nabídce příslušenství.Je typickým představitelem nových typů přístrojů, které nekladou vysoké nároky na kvalifikaci obsluh.
Získaná ocenění odrážejí stálou snahu našeho partnera Thermo Fisher Scientific nabídnout zákazníkům nejlepší přístroje a zařízení a potvrzují jeho postavení na čele výrobců přístrojové laboratorní techniky.

Pragolab a Thermo Fisher Scientific na LaborExpo 2015

Mimo tato ocenění proběhl velmi dobře diváky i posluchači navštívený cyklus odborných přednášek. Děkujeme všem návštěvníkům stánků i workshopů za návštěvu a už nyní se těšíme na LaborExpo 2017.