7.10.2019 - 11.10.2019

61. Mezinárodní strojírenský veletrh s Pragolab s.r.o.

Vážení obchodní partneři, 

vedení společnosti Pragolab s.r.o. Vás srdečně zve k návštěvě své expozice na
61.  Strojírenském veletrhu v Brně 7. – 11. 10. 2019. 
Každý den se můžete těšit na představení celkových řešení  ,,workflows,, pro: 
  • technickou čistotu
  • přípravu vzorků pro materiálografii 
  • detekci vad v materiálech

Videopozvánka:


Sestřih z letošního ročníku 2019 - Děkujeme za návštěvu

Workflows - kompletní řešení pro Vás:

WORKFLOW č. 1 –  Technická čistota dle norem VDA 19.1., 19.2., ISO 16232, ISO 4406 ad.
  
Leica_DM6M_LIBS_web.png
Slyšeli jste o technické čistotě (Cleanliness)? Víte proč je důležitá? Nevíte si rady, jaké přístroje použít? Nevíte, co je důležité při jejím hodnocení? Máte nízkou reprodukovatelnost výsledků? Máte již zkušenosti, ale nevíte jestli zvládnete nové vzorky?


Všechny tyto otázky s Vámi probere specialista pro technickou čistotu během hodinové ukázky na našem stánku zdarma. Můžete se registrovat ve formuláři níže.  
Workflow ke stažení zde .

WORKFLOW č. 2  –  Příprava vzorků pro materiálografii, dělení, zalévání, broušení, tvrdoměry, analýza

mecatech-300-spc.jpg

Slyšeli jste o přípravě vzorků pro materiálografii?  Víte proč je důležitá? Nevíte si rady, jaké přístroje použít? Nevíte, jaký spotřební materiál zvolit?  Spotřebuje zbytečně mnoho materiálu? Zajímají Vás novinky v automatických objednávkách spotřebního materiálu?  Máte již zkušenosti z laboratoří, ale nevíte jestli zvládnete nové vzorky?

Všechny tyto otázky s Vámi probere specialista pro přípravu vzorků během hodinové ukázky na našem stánku  zdarma. Můžete se registrovat ve formuláři níže.
Workflow ke stažení zde. 

WORKFLOW č. 3 – Reologie – barvy, laky a nátěry; krájení – analýza vad 

1.jpg Lakujete součástky?  Snažíte se nalézt vady v laku? Potřebujete reprodukovatelně popsat vlastnosti barev, laků a nátěrů? Je pro Vás důležitá pokročilá kontrola kvality? Vyvíjíte vlastní směsi? Nevíte si rady, jaké přístroje použít? Potřebujete poradit se stanovením tixotropie a intepretací tokové křivky? Víte, jak se projevuje mez kluzu a proč je důležité stanovení procentuálního zotavení a nevratné smykové poddajnosti?  Víte, jakým způsobem lze z tokové křivky posoudit vhodnost materiálu pro lakování a další aplikace? Nevíte jaký přístroj zvolit na řezání tenkých vrstev?  Máte již zkušenosti, ale nevíte, jestli zvládnete nové vzorky? 

Všechny tyto otázky s Vámi proberou specialisté pro reologii a krájení během hodinové ukázky na našem stánku  zdarma. Můžete se registrovat ve formuláři níže.
Workflow ke stažení zde.

Budeme se na Vás těšit a rádi Vám poskytneme maximum informací. 

Tým Pragolab