9.5.2018 - 11.5.2018

LIGHTSHEET AND SUPER-RESOLUTION TECHNIQUES WITH LOW PHOTOTOXICITY AND AUTOFLUORESCENCE FOR PLANT TISSUES

Leica-DFC9000_DMi8_300.jpgPractical sessions on multispectral confocal system Leica SP8X with Lightning, Light-sheet DLS module and Leica DVM6, S9i, DM750...

Datum: 9. 5. - 11. 5. 2018
Místo: Centre of plants structural and functional genomics , ROOM 105 , Šlechtitelů 31, 783 71, Olomouc-Holice , Czech Republic
Pozvánka (poster): zde
Cena: zdarma!  
Registrace: vyplněním registračního formuláře níže či okaz zde

Srdečně Vás zveme na specializovaný workshop zaměřený na nejmodernější techniky současnosti.

Workshop bude zaměřený na mikroskopické super-rezoluční a light-sheet techniky. Připravili jsme pro Vás velmi odborné přednášky s velmi kvalitními přednášejícími. Pro letošní rok jsme se zaměřili opravdu na kvalitní demonstrace přístrojů od značky Leica-microsystems. Můžete si vyzkoušet mnoho různých typů mikroskopů, které Vám společně s námi pomohou ve vašem výzkumu.

Pro praktickou část bude možné si vyzkoušet především konfokální mikroskop Leica TCS SP8X s modulem  Leica DLS  (Digital Light Sheet). Konfokální mikroskop je v sestavě s bílým laserem, který Vám nabídne obrovskou flexibilitu pro fluorescenční barvení. Na stejném mikroskopu Vás seznámíme s novým modulem pro super-rezoluci nazvaný ,, Lightning ,, tento modul je novinkou pro rok 2018!
V druhé sekci budou k dispozici widefield, stereo a digitální mikroskopy, které Vám pomůžou v každodenní rutinně. V této sekci se také zaměříme na základy mikroskopie a kontrastních metod pro pozorování.

Na workshop si lze přinést i vlastní vzorky. Workshop je zdarma !
Více informací viz pdf s programem.  

Collage_SP8-for-Web_10-300x260.jpg  Pragolab_poster_2018_Olomouc.png DVM6-Configurations_18.jpg

Registrujte se co nejdříve, kapacita workshopu je omezená. Pro účast je nutné vyplnit registrační formulář níže. Pozvánka a celý program pro stažení zde!

Registrace na workshop: