Thermo Scientific Pharma mini Implant Line

3.12.2017

Vyrobte vysoce kvalitní injekční systémy na cílené podávání léčiv s  Thermo Scientific™ Pharma mini Implant Line .

Injekční systém na podávání léků Thermo Scientific ™ Pharma mini Implant Line
Obr. 1: Thermo Scientific Pharma mini Implant Line

Implantáty představují významnou skupinu přípravků umožňujících cílený transport léčiv. Zavádějí se do organismu parenterální cestou a dodávají léčivo přímo na místo působení či do systémového krevního oběhu. Použitím implantátů se dosáhne přesné dávkování při menší spotřebě léčiva, kontinuální, prodloužené nebo řízené uvolňování léčiva a nižší výskyt nežádoucích systémových účinků. Implantáty také umožňují dodání léčiva na místa, která jsou jinými způsoby aplikace léčiv těžko dosažitelné. V současné době je na trhu k dispozici řada těchto systémů, desítky dalších jsou v různém stádiu klinických zkoušek.

Pharma mini Implant Line nabízí kompletní řešení pro vývoj a výrobu injekčních systémů na podávání léků. Vysoce kvalitní komponenty a přesná automatizace s integrovanou kontrolou kvality a dokumentací zajišťují konzistentní výrobu implantátů.

Nosič implantátu injekčních léků
Obr. 2: Nosič implantátu injekčných liekov

Toto automatické řešení typu "end-to-end" splňuje požadavky cGMP a FDA. Řídící systém zajišťuje, že struna implantátu má minimální průměrnou variabilitu. Struna je řezaná na požadovaný průměr a délku implantátu. Implantáty mimo specifikace se automaticky vyřadí, což zaručuje 100% kvalitu.

Pharma mini Implant Line - výhody:
• Hermeticky uzavřená nádoba pro maximální bezpečnost obsluhy a výrobků
• Gravimetrické dávkování s vysokou přesností (± 0,5% v závislosti na materiálu)
• Reprodukovatelný a stabilní proces extruze až do 100 g/h
• Přesné nastavení průměru v rozsahu 0,5 mm a 2,0 mm. Přesnost konečného produktu je ± 0,005% až 0,05% (v závislosti na fyzikálních parametrů použité sloučeniny)
• Přesné řezání implantátu na určenou délku
• Automatizované třídění produktů in-spec a out-of-spec pro 100% zajištění kvality
• Integrovaný softwarový řídicí systém pro sledování procesů, dokumentaci a zobrazení všech relevantních systémových a procesních dat

Prohlédněte si krátke video o Thermo Scientific Pharma mini Implant Line.

Další informace naleznete v  brožuře nebo kontaktujte: perdochova@pragolab.sk .