NOVINKA - Thermo Scientific Orion Star T910 TITRATOR

Automatický potenciometrický titrátor pro přesné pH titrace se snadno reprodukovatelnými výsledky. Elektrochemická technologie byla integrována s nejmodernějším systémem na dávkování reagencií a díky tomu vznikl moderní, snadno použitelný automatický titrátor. Byl navržen tak, aby titrace byly jednodušší, spolehlivější a měly vyšší reprodukovatelnost v porovnání s ruční titrací. Naše automatické titrátory rozšiřují množství iontů a sloučenin, které lze měřit oproti přímé elektrodové analýze a nabízí dynamické ovládací prvky, které přizpůsobují titraci a optimalizují výsledky.

Obr. 1 – Automatický titrátor Orion Star T900

Obr. 1 – Automatický titrátor Orion Star T900

Automatické titrátory série Orion Star T900 nabízí spolehlivé a snadno použitelné řešení pro vaše potenciometrické titrace za přijatelnou cenu. Jejich kompaktní a robustní design přináší vysokou hodnotu na malém prostoru. Velká intuitivní dotyková obrazovka poskytuje jednoduchý přístup ke knihovně metod, které můžete přizpůsobit Vašim potřebám. Paměť zařízení umožňuje jednoduché používání historie titrací a bezproblémovou extrapolaci údajů do tiskárny nebo externí jednotky. Zahrňte automatizované titrátory série Orion Star T900 do vaší laboratoře a získejte spolehlivé, reprodukovatelné a přesné výsledky.

OBLAST POUŽITÍ
  • Životní prostředí - analýzy vody...
  • Potravinářský průmysl
  • Věda a výzkum
VÝHODY
  • Přesné, reprodukovatelné výsledky: Automatizace pracovního postupu umožňuje analýzu za vždy stejných parametrů a pomocí stejných výpočtů.
  • Kratší čas na přípravu: Nastavte a následně uložte parametry elektrody, použitých reagencií a titrace.
  • Vyšší kapacita laboratoře: Začněte titraci a nechte přístroj běžet samostatně.
  • Snížené náklady a čas spojený s údržbou: Snadno vyměnitelné díly titrátoru minimalizují čas údržby, zatímco elektrody s dlouho životností snižují celkové náklady na provoz zařízení.
  • Bezpečná dokumentace výsledků analýz: Sledujte výsledky v reálném čase, v souhrnné tabulce a ve 100-bodovém deníku údajů.
  • Databáze aplikací: Systém umožňuje načtení testovaných přeprogramovaných metod do vašeho titrátoru.
AKCE

Využijte možnost spárování titátoru s některou z našich prémiových elektod ROSS pH nebo si vyberte jednu z našich konfigurovaných sestav titrátoru a elektrody se slevou. Elektroda 8102BNUWP ROSS Ultra pH a zkušební sonda ATC z ušlechtilé oceli (927007MD) jsou ideální pro většinu standardních pH titrací, a především pro titrace s přednastaveným bodem ekvivalence. 8172 ROSS Sure-FLow H elektroda byla navržená pro komplexní vzorky, které mohou zablokovat standardní pH elektrody.

START9100 Orion Star T910 pH Titrator, obsahuje 20mL byretu, míchací sondu, dávkovací sondu, sadu hadiček, 1L plastovou lahev, uzávěr lahve, vysoušecí hadičku, kabel k PC, návod na USB, 110-240V napájení.
START9101 Orion Star T910 pH titrator standard ROSS kit, obsahuje 8102BNUWP ROSS Ultra pH elektrodu, 927007MD ATC sondu, 20mL byretu, míchací sondu, dávkovací sondu, sadu hadiček, 1L plastovou lahev, uzávěr lahve, vysoušecí hadičku, kabel k PC, návod na USB, 110-240V napájení.
START9102 Orion Star T910 pH titrator ROSS Sure-Flow kit, obsahuje 8172BNWP ROSS Sure-Flow pH elektrodu, 927007MD ATC sondu, 20mL byretu míchací sondu, dávkovací sondu, sadu hadiček, 1L plastovou lahev, uzávěr lahve, vysoušecí hadičku, kabel k PC, návod na USB, 110-240V napájení.

Podrobný popis produktu naleznete zde. Další specifikace jsou pak k dispozici zde. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde.