Pravý, první mikroobjemový Stopped-flow od Biologic SAS – přelom v rychlé kinetice

Co je nového u Biologic SAS ?
Po významné inovaci standardního quench-flow zařízení, nyní pod označením QFM-4000, přichází firma Biologic SAS, specialista v oblasti instrumentace pro rychlé kinetické metody a cirkulární dichroismus, s novým zařízením, kterým je první pravý, mikroobjemový, stopped-flow systém - µSFM.

Co je µSFM?
µSFM od Biologic, vyplňuje dosud prázdný segment ve světové nabídce SFM zařízení, reagující na hlad po extrémně úsporných mixérech, při zachování jejich preciznosti a spolehlivosti.

Proč µSFM?
µSFM od Biologic se vyznačuje třemi unikátními vlastnostmi:

  • stačí pouze 100 µl zásobního roztoku (minimum je 50 µl/stříkačku)
  • tento objem umožnuje provést až 10 nástřiků (minimální objem nástřiku je 3 µl/stříkačku)
  • mrtvý čas je pouze 1 ms

µSFM je koncipován jako dvojstříkačkový systém s jedním precizním mikro-mixerem (Berger Ball), který zajišťuje turbulentní podmínky mísení v širokém rozsahu podmínek toku. Stříkačky jsou řízeny nezávislými krokovými motorky s mikroprocesorem, takže mísící poměr může být nezávisle měněn v prostředí SW Bio-Kine od 1:1 do 1:9, s rozlišením 0,010 μl na mikro-krok motorku (μ-step). Stříkačky, kyvety i mixer mohou být společně temperovány v rozsahu teplot od 0 do +50 °C. Komunikace s datastanicí je zajištěna přes USB rozhraní.

je první pravý, mikroobjemový, stopped-flow systém - µSFM

První pravý, mikroobjemový, stopped-flow systém - µSFM.

Plná kompatibilita!
Kyveta má 0,8 mm dlouhou optickou dráhu a umožňuje sledování systému v módu absorbančním, transmitančním, CD, či sledováním fluorescence nebo rozptylu světla (90°). Zařízení je plně kompatibilní se všemi spektrometry Biologic SAS. Nový µSFM navazuje na široce rozšířený mikroobjemový quench-flow instrument (QFM-4000) a dále posiluje dominantní postavení Biologic SAS jako lídra v oblasti instrumentace pro studium rychlých kinetik.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na janderka@pragolab.cz nebo volejte: +420 731 612 330.