pH elektrody

O produktu

ROSS Ultra Premium pH elektrody hg_free.png
Nejlepší z nejlepších! Nejrychlejší odezva, vysoká přesnost a nejlepší reprodukovatelnost, jakou můžete s pH elektrodou dosáhnout. K tomu navíc záruka 1,5 až 2 roky.

ROSS Ultra pH/ATC Triode hg_free.png
Tyto elektrody mají integrovaný teplotní senzor na měření obou parametrů pH i teploty pomocí jediné elektrody. Při použití těchto elektrod je postačující minimální množství vzorku.

ROSS Premium pH elektrody hg_free.png
Přesné pH měření s jedinečnou stabilitou, spolehlivostí a rychlou odezvou bez ohledu na teplotu a složení vzorku.

ROSS Micro pH elektrody hg_free.png
K měření pH stačí tak malý objem vzorku jako je 15 µl v 384-jamkových mikrotitračních destičkách. Použijte tyto elektrody s Thermo Scientific Orion VERSA STAR LogR přístrojem na stanovení pH a teploty využívající LogR technologii.

No Cal pH elektrody hg_free.png
První pH elektroda na světě, která nepotřebuje kalibraci! Při správném skladování a zacházení s touto elektrodou Vám kalibrace vydrží přibližně jeden rok s přesností 0,1 pH jednotek.

AquaPro Professional pH elektrody hg_free.png
Nízko-údržbové elektrody s dvojitým můstkem, s dlouhou životností a rychlou odezvou.

Standard Ag/AgCl pH Elektrody
Tato skupina zahrnuje mnoho kvalitních elektrod pro široký rozsah aplikací. Speciální pH elektrody pro náročné aplikace.

Green pH elektrody hg_free.png
Tyto elektrody jsou šetrné k životnému prostředí, neobsahují žádné olovo, rtuť nebo jinou nebezpečnou látku. Likvidace této elektrody je jednoduchá a bezproblémová, splňuje všechny požadavky směrnice RoHS.

Micro Ag/AgCl pH elektrody
Tyto pH elektrody se používají na měření vzorků s objemem od 0,5 µl.

Double Junction pH elektrody (elektrody s dvojitým elektrolytickým můstkem) hg_free.png
Izolovaný Ag/AgCl referenční systém, který zabraňuje stříbru se dostat do kontaktu so vzorkem a je ideální na měření TRIS pufrů, sulfidů a proteinů. Thermo Scientific KNIpHE pH elektroda s nerezovým hrotem na měření vzorků masa, sýrů a zakalených vzorků.

Economy pH elektrody
Výkonné, cenově výhodné, odolné, bezúdržbové a gelem naplněné pH elektrody.

ATC Sondy
Sonda s automatickou teplotní kompenzací měří teplotu vzorku a reguluje měření pH pomocí korekce strmosti vzhledem k naměřené teplotě.

hg_free.png tento znak znamená – kompatibilita s TRIS pufrem, bez obsahu rtuti, šetrný k životnímu prostředí