Stereo mikroskopy

Leica M205 A, C, FCA
Pro potřeby vývojové, buněčné, molekulární biologie a genetiky vyvinula společnost Leica-microsystems výkonné fluorescenční stereomikroskopy Leica 165 FC a M205 FA. Leica M205 FA, jako jediný na světě, dosáhl rozsahu přiblížení 20,5:1, při účinném rozlišení 0,952 µm! LeicaM205 FA je motorizovaný stereomikroskop, který zaujme každého, kdo hledá kvalitní přístroj, pro pohodlnou a plynulou práci s velikým rozsahem zvětšení, s důrazem na snadnou manipulaci se vzorkem a širokým spektrem použitelných pozorovacích metod. verze M205 A-automatizovaná verze, M205 C-kodovaná verze, M205 FA-Fluorescenční automatizovaná verze

Detail

M165 FC
Pro potřeby vývojové, buněčné, molekulární biologie a genetiky vyvinula společnost Leica-microsystems výkonné fluorescenční stereomikroskopy Leica 165 FC a M205 FA. Leica M165 FC dosahuje značného zoomu 16,5:1, při účinném rozlišení 1,1 µm. Řadí se tak k nejvýkonnějším stereomikroskopům na trhu. LeicaM165 FC je kódovaný a stereomikroskop, který zaujme každého, kdo hledá kvalitní přístroj, pro pohodlnou a plynulou práci s velikým rozsahem zvětšení. Přístroj umožňuje snadnou manipulaci se vzorkem a široké spektrum použitelných pozorovacích metod.

Detail

Stereomikroskop Leica S9
Stereomikroskopy řady S9 přináší pro greenough modely dosud nejsilnější poměr zvětšení 9:1. V základní sestavě se tak můžete pohybovat v rozsahu zvětšení 6,1- 55x! Pokročilé technologie a proslulá optika značky Leica vnesou potěšení do vaší každodenní práce. Stereomikroskopy řady S9 můžete využít ve velmi široké škále použití od průmyslových inspekcí a oprav až po biologické aplikace jako jsou mikrooperace, disekce, či transgenní aplikace a IVF.

Detail