Průmyslové mikroskopy

Leica EXALTA
Novinka pro 2D měření! Inženýři společnosti Leica si uvědomili mnoho inovativních nápadů pro výrobu a kontrolu kvality (QC) i pro oblasti implantovatelných zdravotnických prostředků, které vyžadují velkou mikroskopickou vizuální kontrolu. Exalta je chytré zařízení pro dohledatelnou mikroskopii, které vám pomůže poskytovat spolehlivé kvalitní výsledky.

Detail

Leica DM1750
Porozhlížíte se po novém přístroji do vaší rutinní laboratoře? S mikroskopem Leica DM1750 M jsme doplnili řadu vzpřímených mikroskopů pro kontrolu materiálů, s ohledem na nejnovější poznatky dopadů dlouhodobého používání mikroskopů. Leica DM1750 M kombinuje vlastnosti a výhody mikroskopu DM2700 M s reflexní osou světla mikroskopu DM750 M na velmi flexibilní, ale cenově velmi přijatelný materiálový mikroskop.

Detail

Leica DCM8
Bezkontaktní stabilní HD konfokální mikroskop a interferometr s unikátním systémem skenování bez pohyblivých částí "Microdisplay" technologií.

Detail

Leica DVM6
Kvalitní digitální mikroskop Leica DVM6 s naklápěcím ramenem pro snadné ovládání. Příjemný sofware Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitní kamera s 10 Mpixely.

Detail

Stereomikroskop Leica S9
Stereomikroskopy řady S9 přináší pro greenough modely dosud nejsilnější poměr zvětšení 9:1. V základní sestavě se tak můžete pohybovat v rozsahu zvětšení 6,1- 55x! Pokročilé technologie a proslulá optika značky Leica vnesou potěšení do vaší každodenní práce. Stereomikroskopy řady S9 můžete využít ve velmi široké škále použití od průmyslových inspekcí a oprav až po biologické aplikace jako jsou mikrooperace, disekce, či transgenní aplikace a IVF.

Detail

Leica DM500 M & DM750 M
Mikroskopy Leica DM500 M a DM750 M jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 M a DM750 M nejlepší modely ve své třídě. Uživatel se může soustředit na úkol spíše než na komplexní funkce mikroskopu. Leica DM750 M je vstupní materiálový mikroskop pro světlé pole, šikmé a polarizované světlo. Je speciálně navržen tak, aby sloužil potřebám rutinní kontroly jakosti a analýzy materiálů v průmyslu, stejně jako všeobecné vzdělávací potřeby na univerzitách a na technických vysokých školách.

Detail

Leica DVM6 M
Kvalitní digitální mikroskop Leica DVM6 M pro materiálové vědy. Příjemný sofware Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitní kamera s 10 Mpixely.

Detail

Leica DM6 LIBS
Pokročilá mikroskopická + LIBS analýza pro technickou čistotu

Detail