Průmyslové mikroskopy

Leica DM1750
Porozhlížíte se po novém přístroji do vaší rutinní laboratoře? S mikroskopem Leica DM1750 M jsme doplnili řadu vzpřímených mikroskopů pro kontrolu materiálů, s ohledem na nejnovější poznatky dopadů dlouhodobého používání mikroskopů. Leica DM1750 M kombinuje vlastnosti a výhody mikroskopu DM2700 M s reflexní osou světla mikroskopu DM750 M na velmi flexibilní, ale cenově velmi přijatelný materiálový mikroskop.

Detail

Leica DCM8
Bezkontaktní stabilní HD konfokální mikroskop a interferometr s unikátním systémem skenování bez pohyblivých částí "Microdisplay" technologií.

Detail

Leica DVM6
Kvalitní digitální mikroskop Leica DVM6 s naklápěcím ramenem pro snadné ovládání. Příjemný sofware Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitní kamera s 10 Mpixely.

Detail

Stereomikroskop Leica S9
Stereomikroskopy řady S9 přináší pro greenough modely dosud nejsilnější poměr zvětšení 9:1. V základní sestavě se tak můžete pohybovat v rozsahu zvětšení 6,1- 55x! Pokročilé technologie a proslulá optika značky Leica vnesou potěšení do vaší každodenní práce. Stereomikroskopy řady S9 můžete využít ve velmi široké škále použití od průmyslových inspekcí a oprav až po biologické aplikace jako jsou mikrooperace, disekce, či transgenní aplikace a IVF.

Detail

Leica DM500 M & DM750 M
Mikroskopy Leica DM500 M a DM750 M jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 M a DM750 M nejlepší modely ve své třídě. Uživatel se může soustředit na úkol spíše než na komplexní funkce mikroskopu. Leica DM750 M je vstupní materiálový mikroskop pro světlé pole, šikmé a polarizované světlo. Je speciálně navržen tak, aby sloužil potřebám rutinní kontroly jakosti a analýzy materiálů v průmyslu, stejně jako všeobecné vzdělávací potřeby na univerzitách a na technických vysokých školách.

Detail

Leica DVM6 M
Kvalitní digitální mikroskop Leica DVM6 M pro materiálové vědy. Příjemný sofware Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitní kamera s 10 Mpixely.

Detail

Leica DM6 LIBS
Pokročilá mikroskopická + LIBS analýza pro technickou čistotu

Detail