Průmyslové mikroskopy

Leica DM1750
Porozhlížíte se po novém přístroji do vaší rutinní laboratoře? S mikroskopem Leica DM1750 M jsme doplnili řadu vzpřímených mikroskopů pro kontrolu materiálů, s ohledem na nejnovější poznatky dopadů dlouhodobého používání mikroskopů. Leica DM1750 M kombinuje vlastnosti a výhody mikroskopu DM2700 M s reflexní osou světla mikroskopu DM750 M na velmi flexibilní, ale cenově velmi přijatelný materiálový mikroskop.

Detail

Leica DCM8
Bezkontaktní stabilní HD konfokální mikroskop a interferometr s unikátním systémem skenování bez pohyblivých částí "Microdisplay" technologií.

Detail

Leica DM500 M & DM750 M
Mikroskopy Leica DM500 M a DM750 M jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 M a DM750 M nejlepší modely ve své třídě. Uživatel se může soustředit na úkol spíše než na komplexní funkce mikroskopu. Leica DM750 M je vstupní materiálový mikroskop pro světlé pole, šikmé a polarizované světlo. Je speciálně navržen tak, aby sloužil potřebám rutinní kontroly jakosti a analýzy materiálů v průmyslu, stejně jako všeobecné vzdělávací potřeby na univerzitách a na technických vysokých školách.

Detail