Konfokální mikroskopy Leica

Leica SP8 FALCON
Nový Leica SP8 FALCON (FAst Lifetime Contrast) je budoucnost funkčního zobrazování. Využijte sílu fluorescence, abyste zjistili buněčnou fyziologii a prozkoumali dynamiku v živých buňkách. SP8 FALCON je prvním skutečně integrovaným řešením pro fluorescenční celoživotní zobrazování (FLIM) a poskytuje výsledky porovnávání nejméně 10x rychleji než běžné systémy.

Detail

Leica SP8 DIVE
Nový konfokální systém s multiphotonovým laserem poskytující spektrální svobodu s novým detekčním systémem 4Tune. Systém nabízí neomezenou flexibilitu pro in vivo experimenty. Systém používá hybridní detektory HyD, které zachytí i ten neslabší signal.

Detail

Leica TCS SP8
Leica TCS SP8 byl navržen pro konfokální mikroskopii s optimální účinností fotonů a vysoké rychlosti. Všechny optické komponenty jsou přizpůsobeny k zachování kvalitní fluorescence, dobrého dynamického kontrastu obrazu a zlepšení životaschopnosti buněk v živých kulturách. Důležité parametry pro citlivou detekci jsou vysoká rychlost skenování systému s až 428 snímků za sekundu, velké zorné pole 22 mm a zrychlený Z-stack v novém režimu pro SuperZGalvo s názvem Galvoflow. Takový přístroje vyhovuje pro nejnáročnější aplikace, s nejvyšší rychlostí a zároveň nabízí plné rozlišení snímaných obrázků až 64 MPx.

Detail

Leica TCS SP8X
Systém Leica TCS SP8X se zdrojem bílého světla, v podobě pulzního laseru, je vhodný pro unikátní kombinaci excitace a detekce. Systém je vhodný především pro širokou škálu fluorescenčního barvení. Bílý laser umožňuje nastavení až 200 vlnových délek. Zároveň lze používat 8 vlnových délek současně. Ideální kombinace tohoto laseru je s hybridními detektory (HyD). Díky kombinaci excitačních vlnových délek pomocí bílého laseru a vysoce citlivé detekce s (HyD) detektory, lze snížit foto toxicitu na minimální úroveň. Systém umožňuje přibližně 200 milionů kombinací excitace a emise.

Detail

Leica TCS SP8 SMD
Tento systém je především pro FCS, FCCS, FLIM a FLCS experimenty. Tento systém je plně automatizovaný a není nutné nastavovat všechny parametry z několika softwarových prostředí. Úzce spolupracujeme se společností PicoQuant, která nám pomáhá integrovat mnoho důležitých prvků pro korelační spektroskopii do našeho systému.

Detail

Leica TCS SP8 DLS
LightSheet technologie s mnoha výhodami! Jedním z nich je iluminace pouze jedním objektivem s použitím TwinFlect technologie pro osvětlení ze strany. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní.

Detail

Leica TCS SPE
Vysoké rozlišení a spektrální detekce s konfokálním mikroskopem pro denní použití Leica TCS SPE Leica TCS SPE konfokální mikroskop se spektrálním detekcí a pravým bodovým skenováním. Spektrální systém za velmi příznivou cenu. Tento systém nabízí nejenom fluorescenční mikroskop pro živé i fixované buňky, ale i konfokální mikroskop v jednom. Systém je velmi jednoduchý pro ovládání a práce je tak velmi efektivní a kvalitní. Systém ovládá software LAS X, který můžete nalézt i na nejdražších systémech od firmy Leica. Tento přístroj pro rutinní operace je dobré mít v každé laboratoři s běžnými podmínky. Přístroj oponuje spektrální detekcí vhodnou především pro Lamba skeny.

Detail