Konfokální mikroskopy

Leica STELLARIS
Nový revoluční konfokální mikroskop STELLARIS8 je navržen s optimální účinností fotonů a vysoké rychlosti. Všechny optické komponenty jsou přizpůsobeny k zachování fluorescence, dobrého dynamického kontrastu obrazu a zlepšení životaschopnosti buněk v živých kulturách. Systém STELLARIS se nabízí ve dvou variantách STELLARIS8 a STELLARIS 5. Vyšší systém lze kombinovat s dalšími modalitami jako jsou FAst Lifetime CONtrast (FALCON), Deep In Vivo Explorer (DIVE), STED, Digital Light Sheet (DLS) a CARS. To vám umožní rozšířit rozsah konfokálních aplikací ve vašem výzkumu. Nové funkce STELLARIS 8 maximalizují potenciál těchto modalit a dávají vám sílu a potenciál stanovit nové standardy pro výzkum.

Detail

Leica STELLARIS8 FALCON
Nový Leica STELLARIS8 FALCON (FAst Lifetime Contrast) je budoucnost funkčního zobrazování. Využijte sílu fluorescence, abyste zjistili buněčnou fyziologii a prozkoumali dynamiku v živých buňkách. Leica STELLARIS8 je prvním skutečně integrovaným řešením pro fluorescenční celoživotní zobrazování (FLIM) a poskytuje výsledky porovnávání nejméně 10x rychleji než běžné systémy.

Detail

Leica STELLARIS8 DIVE
Nový konfokální systém s multiphotonovým laserem poskytující spektrální svobodu s novým detekčním systémem 4Tune. Systém nabízí neomezenou flexibilitu pro in vivo experimenty. Systém používá hybridní detektory HyD, které zachytí i ten neslabší signal.

Detail

STELLARIS DLS
LightSheet technologie s mnoha výhodami! Jedním z nich je iluminace pouze jedním objektivem s použitím TwinFlect technologie pro osvětlení ze strany. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní.

Detail

Ultrasenzitivní Leica POWER HyD
Nová řada detektorů POWER HyD bez jakýchkoliv kompromisů. S tímto detektorem je možné opravdu mnoho, lze použít pro počítání fotonů, pro velmi slabé signály, je velice rychlý a má QE větší jak 45 %! Téměř každý Leica TCS SP8 konfokální mikroskop může být dovybaven tímto detektorem a ne jenom jedním, ale hned 4x či v případě systému pro multifotonovou mikroskopii dokonce 8x. HyD detektor od Leica se stane standardem pro zobrazování ve velmi vysoké kvalitě.

Detail

Vyberte si do své laboratoře špičkové konfokální mikroskopy od renomovaného výrobce Leica. Leica je lídrem nejen v oblasti konfokální mikroskopie , ale může se také pochlubit širokou nabídkou mikroskopů, zahrnující stereo mikroskopy, digitální mikroskopy, nebo špičkové super-rezoluční mikroskopy.