Leica DFC7000T

O produktu

Leica DFC7000T
The Leica DFC7000 T 2.8 MPx, barevná kamera vhodná pro  brightfield i fluorescenční zobrazování. Unikátní konstrukce nové kamery s CCD chipem přináší velkou kvalitu signálu. Kombinuje rozlišení a citlivost. 
Můžete sledovat fluorochromy jako jsou DAPI, FITC až po Cy5.5, protože seznzor je citliví i pro červenou oblast spektra. Můžete dokumentovat klasické obrázky s vysokým rozlišením. Můžete také kameru přepnout do monochromatického módu a následně získat informaci o jasu v každém jednotlivém pixelu. 
Velké je krásné!
Potřebujete velké zorné pole? Tato kamera Vám to umožní díky následujícím důvodům. První je senzor kamery, který má 2.8 Mpixelu s velikostí pixelu 4.54 µm. Druhý důvod je nový objektiv s nižším zvětšením vysokou numerickou aperturou. Tato kombinace nabízí veliké zorné pole.
Kamera nabízí díky nové architektuře pixelu také Turbo mód, s kterým lze snímání mozaiky velmi urychlit. Kamera je schopná až 40 snímků za s při plném rozlišení. 
S touto rychlostí lze velmi jednoduše zachytit každý zajímavý moment ve vašem experimentů. Už žádné zpoždění, nyní bude vše zaznamenané. Obrázky lze snímat v barevném či monochromatickém módu a to s rychlostí až 120 fps při 5x5 binningu pro oba módy. Kameru v Turbo módu a rozlišením 1.3 Mpixelů v plném rozlišení je schopna snímat i 50 fps. Kamera je chlazená. Nepotřebujete přepínat fluorescenční kostky, stačí pouze sledovat pomocí této kamery v barevném módu. Ideální pracovní teplota pro kameru je od +5°C až +50°C. Kamera je plně podporovaná v sofware LAS X.