Biologické a medicínské mikroskopy

Leica DMi8
V Leica Microsystems jsme vytvořili unikátní platformu, která se může vyvíjet s tím, jak se mění požadavky vašeho výzkumu. Leica DMi8 je elegantní řešení, při kterém jsou předkonfigurované mikroskopy minulostí. Z jednoduché dokumentace můžete přejít až k progresivnímu zobrazovacímu systému - jeden stativ s robustním designem mikroskopu umožní všechny vaše výzkumu potřeby. Začíná od manuální verze a končí až u plně automatizovaném zobrazovacím systému, který je schopen dalšího rozšiřování.

Detail

Leica DM4 B
Řada mikroskopů Leica DM4 B a DM6B představují naprostou špičku v oblasti vzpřímených mikroskopů. Tyto velmi výkonné přístroje uspokojí i ty nejnáročnější uživatele jak v oblasti výzkumu tak i klinického provozu. Široký výběr objektivů Leica zaručí kvalitní zobrazení ve všech nastolených podmínkách. DM4 B a DM6 B vynikají širokým zorným polem (19 mm), optimálním prosnímání sCMOS kamerami. O kvalitní zpracování a diagnostiku obrazu se postará inovativní softwarová platforma LAS X (Leica Aplication Suite). Mikroskop Leica DM4 B a DM6 B se odlišují především v míře motorizace a možnosti plně automatického DIC.

Detail

Leica DM3000, DM3000 LED
Motorický diagnostický mikroskop určený do oborů, kde je kladen důraz na rychlost při rutinním pozorování. Disponuje 30W nebo LED osvětlením plně dostačujícím pro všechny kontrastní metody. Hlavní předností je až 7 místný motorický objektivový revolver, jenž znatelně urychluje a usnadňuje práci uživatele. Intenzita osvětlení je uchována idividuálně pro každý objektiv. Pro pozorování dvěma nejčastěji používanými objektivy lze nastavit rychlé přepínání, tak aby se eliminovala časová ztráta, která je při standardní výměně objektvů patrná. Mikroskop je plně konfigurovatelný, lze rozšířit o dopadající světlo nebo fluorescenci.

Detail

Leica DM2500, DM 2500 LED
Leica DM 2500 a DM 2500 LED jsou rutinní výzkumné a diagnostické mikroskopy, které vynikají vysokou kvalitou užité optiky a kvalitním průchozím osvětlením vzorku. Tyto vlastnosti je činí ideálními nástroji výzkumných laboratoří. Pro jejich flexibilní ergonomii a uživatelskou vlídnost jsou tyto mikroskopy vhodné i pro mnohahodinová rutinní pozorování v diagnostických zařízeních. Varianta LED také výrazně snižuje provozní náklady nízkou spotřebou a velmi dlouhou životností osvětlení. Leica DM 2500 a DM 2500 LED jsou certifikovány pro in-vitro diagnostiku (IVD)

Detail

Leica DM2000, DM2000 LED
Leica DM2000 a Leica DM2000 LED jsou rutinní diagnostický mikroskop pro pokročilejší pozorování a především pro klinická pozorování. Je uživatelsky velmi příjemný a nabízí komfort dnešních mikroskopů. Mikroskop je ideální partner do laboratoře pro cytologii, hematologii a i patalogii. Pro speciální podmínky je systém certifikován pro in-vitro-diagnostics (IVD) like in-vitro-fertilization (IVF).

Detail

Leica DM1000, DM1000 LED
Leica DM1000 a Leica DM1000 LED jsou rutinní diagnostický mikroskop pro pokročilejší pozorování a především pro klinická pozorování. Je uživatelsky velmi příjemný a nabízí komfort dnešních mikroskopů. Mikroskop je ideální partner do laboratoře pro cytologii, hematologii a i patalogii. Pro speciální podmínky je systém certifikován pro in-vitro-diagnostics (IVD) like in-vitro-fertilization (IVF).

Detail

Leica Dmi1
Laboratorní mikroskop pro rutinní pozorování preparátů, živých buněk a tkáňových kultur. Mikroskop je vybavený stabilním stolem s velmi kvalitními objektivy umístěně pod stolem s možností ostření. Posun objektivu nahoru a dolů. Stabilní stolek je možné dovybavit různými inserty, inkubací a přizpůsobit systém pro živé buňky.

Detail

Leica DMIL LED
Vhodný pro pozorování živých buněk a tkáňových kultur, i pro mikro-manipulaci IVF a diagnostické vyhodnocování živých buněk. Vice kontrastních metod. Stabilní tělo mikroskopu s Leica designem. Rovnoměrné 5W LED osvětlení. Ergonomické ovládací prvky.

Detail

Leica DM500 & DM750
Mikroskopy Leica DM500 a DM750 jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 a DM750 nejlepší modely ve své třídě.

Detail