Biologické a medicínské mikroskopy

Leica MICA
Novinka od Leica Microsystems, Live-cell mikrohub, spojující v sobě widefield i konfokální mikroskop. Převratná technologie FluoSync umožňuje snímání až 4 kanálů simultánně!

Detail

Leica Cell DIVE
Leica cell DIVE Kompletní řešení pro multiplexní zobrazování tkání. Leica Cell DIVE Vám umožní zobrazit a analyzovat Více jak 60 biomarkerů na jednom skle. Ideální řešení pro fenotypizaci tkání, určování distribuce jednotlivých populací buněk a studium karcinogeneze.

Detail

Leica Thunder Imagers
V Leica Microsystems jsme vytvořili unikátní platformu, která se může vyvíjet s tím, jak se mění požadavky vašeho výzkumu. Velkou novinkou jsou systémy THUNDER Imager 3D Live Cell & 3D Cell Culture, které efektivně a online vytvoří obraz srovnatelný s konfokální mikroskopií. Tyto systémy jsou konkurencí pro spinning disk systémy a levnými konfokálními mikroskopy.

Detail

Leica DMi8
V Leica Microsystems jsme vytvořili unikátní platformu, která se může vyvíjet s tím, jak se mění požadavky vašeho výzkumu. Leica DMi8 je elegantní řešení, při kterém jsou předkonfigurované mikroskopy minulostí. Z jednoduché dokumentace můžete přejít až k progresivnímu zobrazovacímu systému - jeden stativ s robustním designem mikroskopu umožní všechny vaše výzkumu potřeby. Začíná od manuální verze a končí až u plně automatizovaném zobrazovacím systému, který je schopen dalšího rozšiřování.

Detail

Laserové mikrodisektory Leica LMD6 & LMD7
Laserová mikrodisekce (LMD, nebo LCM) umožňuje uživatelům izolovat jednotlivé specifické buňky nebo celé oblasti tkáně. Systémy Leica LMD, poháněné jedinečným laserovým designem a dynamickým softwarem, umožňují uživatelům snadno izolovat oblasti zájmu (ROI) od celých oblastí tkáně až po jednotlivé buňky nebo dokonce subcelulární struktury, jako jsou chromozomy.

Detail

Leica DM4 & DM6 B
Leica DM4 a DM6B představují naprostou špičku mezi vzpřímenými mikroskopy. Tato řada je speciálně navržena pro potřeby těch nejnáročnějších aplikací. Sestavte si na výzkumných platformách Leica mikroskop svých snů bez potřeby jakýchkoliv kompromisů.

Detail

Leica DM1000 - DM3000
Life Science: Porozhlížíte se po novém přístroji do vaší rutinní laboratoře? Série mikroskopů Leica DM1000-3000 je vyvinuta přímo pro rutinní mikroskopickou praxi, s ohledem na nejnovější poznatky dopadů dlouhodobého používání mikroskopů. Kvalitní provedení, dokonalá ergonomie a pověstná optika Leica Vám zaručí efektivní a komfortní práci i při dlouhodobém pozorování v diagnostických či výzkumných laboratořích.

Detail

Leica DMi1
Rutinní invertovaný biologický mikroskop určený pro každodenní rutinní práci v tkáňových laboratořích. Jednoduchost, odolnost a přizpůsobivost. To jsou hlavní vlastnosti, jimiž tento malý pracant oplývá.

Detail

Leica DMIL LED
Leica DM IL LED je malý invertovaný biologický mikroskop. Odolný a stabilní stativ, kvalitní optika, možnost fluorescence a jedinečné kontrastní metody. Tento malý pracant dokáže více než překvapit.

Detail

Leica DM500 & DM750
Medicínské mikroskopy Leica DM500 a DM750 jsou speciálně navrženy pro náročné prostředí náročné výuky. Kvalitní optika, promyšlená ergonomie, vysoká variabilita a kompatibilita s moderními multimediálními systémy. Tyto vlastnosti dělají z Leica DM500 a DM750 nejlepší modely ve své třídě.

Detail

Leica Mateo TL
Digitální invertovaný mikroskop Leica Mateo TL je zde pro výzkumníky, kteří potřebují konzistentní experimentální výsledky, Mateo TL umožňuje všem členům laboratoře rychle a pohodlně kontrolovat, měřit a dokumentovat stav růstu buněk.

Detail

Leica IMS500 HD
Interaktivní výuka, nebo sdílení obrazu v rutinních provozech. Rychlý, stabilní, moderní. Taková je interaktivní síť Leica IMS500 HD.

Detail

Leica AirTeach WIFI
Výuková síť pro sdílení obrazu bez nutnosti vytvoření nutné infrastruktury. Používejte WIFI řešení a posuňte Vaší výuku na nejmodernější interaktivní úroveň pomocí Leica AirTeach!

Detail