Leica DM6 LIBS

O produktu


Technická čistota jako systém je orientovaná na systémové požadavky čistoty v oblastech automobilového průmyslu, letectva, elektrotechniky a medicíny v návaznosti na odhalování rizikových faktorů kontaminace pravidelným monitorováním systému, produkce, okolního prostředí s pomocí mikroskopie a moderních technologií.

LIBS analýza 

Optickou analýzou není možné hodnotit složení částice a z toho důvodu je možné použit metodu LIBS (Laser_Induced_Breakdown_Spectroscopy) spojenou s optickou analýzou ku komplexnímu vyhodnocení částic. 

csm_LIBS_Sec2_V2_02_321c85ee13.jpg

Analýza optických částic má mnoho výhod. Poskytuje mnoho výsledků, jako je délka, šířka, výška částic. Je to rychlá a snadno použitelná analýza v soulade s mnoha standardy, jako je VDA 19, ISO 16232, ISO 4406 a mnoho dalších. Je běžnou metodou pro dokumentaci čistoty komponent - uživatelů po celém světě, ale nemáme informace o chemickém složení a zdroji částic. Nebylo by výhodou získat i otisk prstu? A kdybychom to mohli udělat, chceme to udělat RYCHLE, JEDNODUŠĚ, BEZPEČNĚ, bez výměny zařízení a opětovného vyhledávání částic a bez přípravy nebo vybírání částic pro analýzu SEM / EDX. 

Nebylo by výhodou použít jeden systém pro optickou a chemickou kontrolu? Přesně toto je možné s novým systémem Leica DM6 LIBS! Získejte úplný obraz a všechny potřebné informace na jeden pohled a to i v súlade s normami jako VDA 19.

Pokud chcete vědět více, kontaktujte nás.