Genesys 30 Vis spektrofotometr

Přístroje Genesys výrobce Thermo Scientific se již přes dvacet let drží na špici mezi univerzálními spektrometrickými přístroji. Genesys 30 je dalším z mnoha následovníků určených pro měření ve viditelné části spektra (320 – 1100 nm)

Zdrojem světla je wolfram-halogenová lampa s garantovanou životností vyšší než 1000 hodin, lampa je snadno uživatelsky vyměnitelná a přednastavená. Fotometrický rozsah detektoru ±3A umožňuje minimalizovat náročnost přípravy vzorku.

Genesys%2030b1.png           Genesys%2030_lamp%20removing2.png            Genesys%2030_with%20printer.png            Genesys%2030_washing.png

Snadno vyměnitelné prostorné držáky různých kyvet lze snadno vyjmout a omýt. K ovládání přístroje slouží integrovaná klávesnice a 5“ výborně čitelný (z více úhlů pohledu) barevný displej. Výsledky měření lze uložit na USB flashdisk, nebo vytisknout na termotiskárně, kterou lze snadno jedním pohybem nasadit i odebrat z přístroje. Díky odolnosti optického systému lze měřit i s otevřeným víkem kyvetového prostoru.

Sofistikovaná a odolná konstrukce, jednoduché ovládání a ovládací SW v českém jazyce předurčuje spektrofotometr Genesys 30 k použití ve výukových, univerzitních i provozních laboratořích.
Záruční doba 24 měsíců a pří registraci u výrobce až 36 měsíců.

KE STAŽENÍ: