Nová spolupráce s DELONG INSTRUMENTS a. s.

Komplexní řešení pro laboratoře, od optických až po elektronové  mikroskopy


elektronova%20mikroskopie.png


DELONG INSTRUMENTS a. s. a Pragolab s.r.o. se podpisem smlouvy o obchodním zastoupení elektronových mikroskopů LVEM pro Českou a Slovenskou republiku stali strategickými partnery v oblasti přístrojové techniky pro laboratoře. 

,,Jsem rád, že jsme naši nabídku v divizi Mikroskopie a přípravy vzorků rozšířili o dalšího kvalitního partnera a vstoupili tak i do oblasti elektronové mikroskopie. Věřím, že tato spolupráce bude úspěšná a našim zákazníkům tímto umožníme rozšířit obzory poznání nano světa“, říká jednatel firmy Pragolab s.r.o., Ladislav Náměstek. 

Proč elektronové mikroskopy? 

,
,Snažíme se zákazníkům dobře poradit a vybrat pro ně komplexní řešení. Proto bylo naším cílem nahlédnout i do oblasti elektronové mikroskopie, kde jsme doposud neměli co nabídnout. Společně s firmou Delong Instruments máme možnost pro zákazníky sestavit řešení na klíč, která jim ušetří mnoho času, energie i peněz, které by vynaložili na pořizování vybavení jednotlivě,“ říká manažer divize Mikroskopie a přípravy vzorků Martin Kopecký, Pragolab s.r.o.


Aktuálně se naše porfolio rozroste o elektronové mikroskopy řady LVEM5 a LVEM25. Více již naleznete na webových stránkách  zde   či u našich dedikovaných obchodních zástupců.


,,V DELONG INSTRUMENTS jsme se vždy zaměřovali na vývoj a výrobu přístrojů, jejich prodej zajišťovali naši obchodní partneři především na vyspělých světových trzích,“ říká předseda představenstva Jan Antl. „Spolupráce s Pragolabem nám tak pomůže i na domácím trhu lépe realizovat vizi, kterou jsme přejali od profesora Delonga: učinit z transmisního elektronového mikroskopu běžnou součást vybavení vědecké laboratoře.“
 
Stávající i noví zákazníci se tak mohou těšit na skutečně komplexní řešení od naší firmy, stejně jako my se těšíme na nové výzvy v oblasti elektronové mikroskopie.  

Manažer divize Mikroskopie a přípravy vzorků
Ing. Martin Kopecký, Ph.D.